Pozycja Krótkie podsumowanie serwisu i oferty Ranking Odwiedziny Nota Końcowa
1 Element, który wykorzystywany jest w meblach i nie tylko

Zawias płaski to bardzo popularny element, z którego korzysta wielu producentów różnego rodzaju mebli, jak również i maszyn przemysłowych, w których to zachodzi konieczność zastosowania tego typu rozwiązania. Wspomniany wyżej produkt, dzięki temu, ze występuje w wielu wariantach pod względem m.in. wymiarów, można go dopasować do konkretnych potrzeb. Poza tym zawias płaski, w który zdecydujemy się wyposażyć korzystając z szerokiej oferty firmy Stanley, jest produktem o wysokiej jakości, dzięki czemu klienci mają pewność tego, że dokonują zakupu wydajnego, wytrzymałego, solidnego, trwałego, a tym samym i praktycznego rozwiązania.

Adres www: https://www.stanley.info.pl/oferta/zawiasy/zawiasy-plaskie

Nasza ocena: 6

69 453 INF
2 brak zdjęcia
Tokarki do obróbki materiałowej

Nasza firma jest dystrybutorem wysokiej jakości urządzeń do obróbki materiałowej - w tym takich jak obrabiarka CNC czy tokarka do metalu. Producent oferuje także własne wyroby - w tym nowoczesne maszyny do obróbki CNC. Wszystkie nasze rozwiązania są bardzo zaawansowane technicznie i przystosowane do intensywnej eksploatacji w różnego rodzaju zakładach. Zapewniamy bardzo konkurencyjne ceny na popularne elektronarzędzia takie jak tokarka do metalu. Producent dostarcza także rozwiązania specjalne - na czele z wysokiej jakości szlifierkami o różnych parametrach czy specjalnymi obrabiarkami demonstracyjnymi.

Adres www:

Nasza ocena: 6

68 406 INF
3 Wentylacje o różnych opcjach

Wysokotemperaturowe wentylatory do 120c czy 135c to jedna z najbardziej popularnych kategorii wentylacji w ofercie naszego przedsiębiorstwa. Są to systemy o uniwersalnych parametrach, stosowane w różnego przedsiębiorstwach, magazynach czy innych tego rodzaju miejscach. Wysokotemperaturowe wentylatory do 120c są dostosowane do działania w trudnych warunkach i odporne na działanie niekorzystnych warunków zewnętrznych. Wszystkie nasze urządzenia są objęte gwarancjami i w ich ramach można skorzystać także z usług serwisowych naszej firmy. Lista dostępnych wentylacji znajduje się na stronie naszej firmy.

Adres www: https://fantech.pl/wentylatory-wysokotemperaturowe-do120ci135c/

Nasza ocena: 6

66 841 INF
4 Sklep z częsciami do ciągników rolniczych i nie tylko

Sklep z częściami do ciągników rolniczych, jakim jest Agro Plus, to miejsce, którego początki działalności sięgają 2002 roku. Od tego czasu prezentowane miejsce w znacznym stopniu poszerzyło i wzbogaciło oferowany przez siebie asortyment. Stąd też obecnie w jego ofercie klienci mogą znaleźć szereg różnego rodzaju oryginalnych części zamiennych, które można dopasować nie tylko do marki i modelu posiadanego w gospodarstwie ciągnika. Tak naprawdę sklep z częściami do ciągników rolniczych w swoim bogatym asortymencie posiada również szereg części do innych maszyn rolniczych wykorzystywanych na co dzień w gospodarstwach.

Adres www: https://sklep.agro-plus.com.pl/category/czesci-do-ciagnikow

Nasza ocena: 6

64 970 INF
5 Cięcie laserem elementów stalowych

Nasza firma dostarcza wysokiej jakości półprodukty hutnicze - w tym różnego rodzaju blachy, pręty czy balustrady. Wykonujemy także zaawansowane procesy w zakresie obróbki materiałowej - w tym cięcie laserem. Warszawa to miejsce, gdzie wszystkie nasze prace z zakresu obróbki materiałowej są realizowane w naszym profesjonalnym zakładzie. Zapewniamy, że wszystkie dostarczane materiały bazują na surowcu najwyższej klasy. Zapewniamy korzystne ceny zarówno na produkty, jak też usługi takie jak cięcie laserem. Warszawa to także miejsce sprzedaży naszych gotowych balustrad czy też solidnych poręczy stalowych.

Adres www: https://www.blachmet.pl/

Nasza ocena: 6

64 917 INF
6 Firma posiadająca w ofercie m.in. ściernice do otworów

Cerkor to jedna z tych firm na polskim rynku, która cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów, a to za sprawą tego, że od początku swojej działalności stara się dostarczać na rynek najwyższej jakości produkty takie jak np. ściernice do otworów. Producent materiałów ściernych, o którym mowa, w trosce o swoich klientów stara się na bieżąco aktualizować oferowany przez siebie asortyment, w którym to można obecnie znaleźć nie tylko wymienione wyżej materiały, jakimi są ściernice do otworów. Producent, jakim jest firma Cerkor, dokłada wszelkich starań, aby wytwarzane przez niego materiały ścienne można było nabyć w wielu atrakcyjnych, przystępnych, a tym samym bardzo konkurencyjnych cenach.

Adres www: https://cerkor.com.pl/sciernice-trzpieniowe/typ-5210-sciernica-trzpieniowa-walcowa/

Nasza ocena: 6

64 169 INF
7 Producent przenośników taśmowych

Cenione polskie przedsiębiorstwo PORKON działa na krajowym rynku już do roku 1992 i wciąż rozwija technologie produkcji, aby dostarczać klientom najwyższej jakości przenośniki taśmowe. Producent PORKON dba przede wszystkim o sprawne działanie wytwarzanych maszyn tak, aby mogły one wejść w skład funkcjonalnych linii produkcyjnych. Oferujemy naszym klientom przenośniki taśmowe, producent zajmuje się jednak także wytwarzaniem specjalnych przenośników ślimakowych oraz specjalnych silosów na kruszywo. Przedsiębiorstwo PORKON zajmuje się także wulkanizacją taśm przenośników, a także gumowaniem bębnów.

Adres www: http://www.porkon.pl/

Nasza ocena: 6

57 589 INF
8 Duży wybór maszyn dla przemysłu

Nasza firma od lat specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju maszyn metalowych dla różnych branż przemysłu. W naszej ofercie można znaleźć szeroki zakres produktów - począwszy od linii produkcyjnych i maszyn do wytwarzania kostki brukowej, poprzez specjalne przenośniki i taśmociągi, a skończywszy na różnego rodzaju grzejnikach rezystancyjnych. Wszystkie nasze maszyny i instalacje bazują na solidnych podzespołach, sprawdzonych technologiach oraz są przystosowane do intensywnej eksploatacji. Oferujemy wsparcie w montażu oraz sersie poszczególnych urządzeń metalowych. Takie uniwersalne elementy dla firm produkcyjnych jak przenośniki, wywrotnice i inne oferowane są w różnych wymiarach i parametrach dostosowanych do potrzeb naszych odbiorców. Wszystkie maszyny z naszej oferty maja wszelkie niezbędne atesty i gwarancje, potwierdzające ich wysoką jakość oraz wysoki poziom bezpieczeństwa. Na stronie internetowej naszego przedsiębiorstwa znajduje się lista dostępnych obecnie urządzeń metalowych dla klientów.

Adres www: http://www.metal-chem.com/oferta/przenosnik-lancuchowy/

Nasza ocena: 6

61 495 INF
9 brak zdjęcia
Firma oferująca wykonastwo konstrukcji stalowych

Bardzo ciekawym przedsiębiorstwem, którego działalność jest ściśle związana z usługami obejmującymi wykonawstwo konstrukcji stalowych, jest Alkorstal. Opisywany zakład konstrukcji stalowych swoją działalność rozpoczął w 1999 roku i jego główna siedziba mieści się w Bydgoszczy, jednak z jego oferty mogą skorzystać klienci z całej Polski. Początkowo prezentowane przedsiębiorstwo w głównej mierze było związane z produkcją, a tym samym dostarczaniem swoim klientom takich rozwiązań jak kontenery oraz zbiorniki stalowe. Jednak z każdym rokiem działalności, w którym to Alkorstal nieprzerwanie dążyła do ciągłego rozwoju, oferta handlowa omawianej firmy w znacznym stopniu się poszerzyła, a co za tym idzie obejmuje wspomniane wyżej wykonawstwo konstrukcji stalowych. Dlatego też od 2004 roku firma, o której mowa wyżej, zajmuje się tak naprawdę w głównej mierze zarówno produkcją, jak i montażem konstrukcji stalowych o różnej charakterystyce, które mogą być wykorzystywane nie tylko w budownictwie, ale także i przemyśle.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 6

61 407 INF
10 Najnowsze technologie dla nowoczesnego przemysłu

Grupa JMC jest jedynym w Polsce autoryzowanym dystrybutorem produktów firmy Dockweiler. Cały asortyment posiada niezbędne certyfikaty, tym ważniejsze, że wyroby Dockweiler są przeznaczone dla tak wrażliwych na czystość i jakość dziedzin jak przemysł farmaceutyczny, kosmetyczny, chemiczny czy półprzewodnikowy. Firma dostarcza różnego rodzaju rury cienkościenne, niezbędne w produkcji wykorzystującej ciecze i gazy, wszelkiego rodzaju armaturę, złączki czy metalowe węże elastyczne. Wszystkie produkty są wykonywane z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu zapewniają bezawaryjną pracę urządzeń. Niezbędne przy produkcji np. gazów technicznych rury cienkościenne są dostosowane do warunków, jakie panują podczas ich wytwarzania. Rury są dostarczane w jakości standardowej, czyszczone i elektropolerowane. Grupa JMC zapewnia wyjątkowo szybką dostawę zamówionych wyrobów, dbając w ten sposób o interesy swoich klientów. Ale firma JMC to nie tylko dystrybucja, ale także doradztwo techniczne i inne niezbędne podczas montażu usługi.

Adres www: https://www.grupajmc.pl/

Nasza ocena: 6

59 690 INF
11 brak zdjęcia
Części do koparek i ładowarek

Nasza firma wprowadza na rynek wysokiej jakości części zamienne i akcesoria do różnego rodzaju urządzeń budowlanych. Przykładem popularnych wśród klientów z branży produktów z naszej oferty są części do koparko ładowarki CAT, Caterpillar, Komatsu i wielu innych renomowanych marek. gwarantujemy, że w naszej ofercie można znaleźć produkty z odpowiednimi atestami, dopasowane do poszczególnych modeli danego urządzenia. Przykładem są części do koparko ładowarki CAT - jest to popularne urządzenie wśród firm z branży budowlanej, które wykorzystywane jest powszechnie, dlatego zapotrzebowanie na części zamienne jest bardzo duże. Obecnie w ofercie posiadamy bardzo szeroki asortyment urządzeń i akcesoriów do maszyn marki CAT. Dajemy gwarancje na wszystkie nasze produkty. Na stronie internetowej naszego przedsiębiorstwa znajduje się szczegółowy katalog wszystkich oferowanych części zamiennych dla klientów.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 6

59 724 INF
12 Nowoczesne przenośniki do towarów

Różnego rodzaju przenośniki transportowe oraz maszyny do pakowania produktów dostosowane do linii produkcyjnych w różnych przedsiębiorstwach to jedna ze specjalności naszego zakładu. Dostarczamy sprzęt najwyższej jakości, który sprawnie i szybko pakuje produkty o różnych gabarytach - przede wszystkim w solidną folię termokurczliwą. Nasze maszyny są dostępne nie tylko jako elementy taśm produkcyjnych, ale także jako osobny sprzęt do pakowania - w tym różnego rodzaju zgrzewarki, tunele obkurczające i wiele innych. W przypadku popularnych urządzeń (takich jak owijarki, zgrzewarki czy przenośniki transportowe) oferujemy kilka modeli, dopasowanych do różnych potrzeb naszych klientów biznesowych (w szczególności do rodzaju pakowanych produktów czy materiałów). Wszystkie urząenia do pakowania mają odpowiednie atesty i gwarancje, są bezpieczne dla użytkowników i przystosowane do intensywnej eksploatacji. Parametry techniczne naszych urządzeń do pakowania można znaleźć na stronie internetowej firmy.

Adres www: https://www.filmat.eu/oferta/transportery-przemyslowe-do-maszyn.html

Nasza ocena: 6

59 753 INF
13 Odlewy z metali nieżelaznych

Usługi wykonywania odlewów nieżelaznych na zamówienie, które świadczy polska firma CEMAD, ciszą się wśród klientów bardzo dużą popularnością. Nasza odlewnia metali nieżelaznych wytwarza między innymi elementy takie jak okucia izolatorów, pokrywy filtrów, czy też części zawieszenia samochodowego. Najczęściej sięgamy po aluminium, jednak do realizacji poszczególnych projektów możemy wykorzystać także mosiądz oraz cynk. Oczywiście odlewnia metali nieżelaznych CEMAD wykorzystuje różne techniki odlewania oraz odmienne formy. Korzystamy przede wszystkim z forem piaskowych oraz ebonitowych, wybierać możemy także pomiędzy techniką kokilową i grawitacyjną.

Adres www: http://www.cemad.com.pl/pl

Nasza ocena: 6

59 541 INF
14 brak zdjęcia
Różne typy odkurzaczy

Jedną ze specjalności naszego przedsiębiorstwa są wysokiej klasy odkurzacze przemysłowe. Obecnie w naszej ofercie można znaleźć kilka modeli odkurzaczy o różnych parametrach - w tym takie jak urządzenie klasy IS. Tego rodzaju instalacje są bardzo efektywne i gwarantują dokładne oczyszczanie kurzów i innych zanieczyszczeń w ramach zakładów przemysłowych. Dajemy gwarancje na wszystkie oferowane odkurzacze przemysłowe. Zapewniamy bardzo korzystne warunki dostaw dla klientów biznesowych z różnych przedsiębiorstw. Na stronie internetowej naszej firmy znajdują się informacje o dostępnych urządzeniach.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 6

59 470 INF
15 http://www.tadex-maszyny.pl/sortowniki-do-warzyw/sortownik-rolkowy-hd.html
Sortowniki do ziemniaków i marchwi w niskich cenach

W doskonale zorganizowanych gospodarstwach rolnych, stałym elementem wyposażenia są różnego rodzaju sortowniki do warzyw, które mogą posłużyć do sortowania marchwi, ziemniaków czy zbiorów cebuli, w profesjonalnych sklepach z maszynami rolniczymi natrafimy na takie urządzenia, w niewygórowanych cenach. Jednym z takich sprawdzonych dystrybutorów ze stale poszerzaną grupą zamawiających jest sklep Tadex, dbający o satysfakcję każdego kupującego, sprzedawany jest też tutaj praktyczny sortownik rolkowy. . Dobra relacja jakości do ceny, jaką gwarantuje rzeczony dystrybutor przemawia za wyborem tego sprzedawcy, udzielającego odpowiedzi na pytania ofertowe, także zdalnie, ciągniki rolnicze, opryskiwacze wysokiej klasy czy agregaty, są następnymi maszynami do kupienia w tym punkcie. Sortownik rolkowy od tego sprzedawcy jest prosty w obsłudze, nie potrzeba wielu osób do jego prawidłowego funkcjonowania i pozwala na szybkie wykonanie dużej ilości prac.

Adres www: www.tadex-maszyny.pl

Nasza ocena: 6

55 272 INF
16 Wyjątkowa firma i jej bogata oferta

W wyjątkowo bogatej ofercie naszej firmy mogą Państwo znaleźć między innymi takie wysokiej jakości artykuły jak oferowane przez nas spawarki światłowodowe. Oczywiście jednak naszej oferty nie tworzą jedynie same spawarki. W naszym sklepie z łatwością znajdą Państwo cały szereg wyjątkowych akcesoriów spawalniczych, które cieszą się bardzo dużą popularnością. Wśród wielu z tych artykułów znajduje się na przykład taki wizualny lokalizator uszkodzeń, który często okazuje się bardzo użyteczny w pracy spawacza. Produkty takie jak wizualny lokalizator uszkodzeń mogą Państwo kupić w bardzo przystępnej cenie.

Adres www: https://www.teleoptics.com.pl/produkty/mierniki-mocy-zrodla-swiatla/wizualny-lokalizator-uszkodzen-pioro-swietlne-10mw-vfl-up310

Nasza ocena: 6

50 188 INF
17 brak zdjęcia
Trwałe i solidne opaski zaciskowe oetiker.

Opaski zaciskowe oetiker są dostępne do zakupienia, za pośrednictwem naszej firmy. Posiadamy ich bardzo szeroki wybór modelowy. Dostępne są w różnych wymiarach, między innymi: z uchem 293, 123, 193, 117,167, zamkiem mechanicznym:105 i 155, opaski nisko profilowe, opaski śrubowe i uniwersalne, jako pierścienie zaciskane wielopunktowo. Pozwoli to na wybór produktu dopasowanego idealnie do Twoich potrzeb. Produkt wykonany jest z trwałej stali, dzięki czemu jest wytrzymały na siły, które będą na niego działać. Pozwoli to na zastosowaniu go w wielu miejscach. opaski zaciskowe oetiker to idealne rozwiązanie do łączenia.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 6

49 379 INF
18 http://www.tchibodlafirm.pl
Najlepsze rodzaje ekspresów do kawy

Nasza firma od lat dostarcza na rynek wysokiej jakości kawy oraz sprzęt do ich parzenia. Jedną z naszych najbardziej popularnych usług jest dzierżawa ekspresów do kawy dla różnego rodzaju podmiotów gospodarczych - począwszy od kawiarni, poprzez biura, a skończywszy na stacjach benzynowych. Obecnie w ofercie posiadamy zarówno ekspresy tradycyjne ciśnieniowe, jak też różnego rodzaju nowoczesne urządzenia automatyczne czy przelewowe. Wszystkie produkty tego typu są bardzo niezawodne i objęte gwarancjami dostawcy. Dzierżawa ekspresów odbywa się na bardzo atrakcyjnych warunkach cenowych. Ustalamy indywidualny zakres współpracy, rodzaje dostarczanego sprzętu, kawy oraz innych dodatków (np. zestawów porcelany z logo naszej firmy). Jesteśmy otwarci na długoterminową współpracę z klientami biznesowymi z różnych branż. Na stronie internetowej zamieszczamy wszystkie niezbędne informacje o warunkach współpracy i dostępnych rodzajach sprzętu do kawy.

Adres www: www.tchibodlafirm.pl

Nasza ocena: 6

48 388 INF
19 brak zdjęcia
szeroki wybór produktów montażowych

W ofercie naszego przedsiębiorstwa można znaleźć bardzo szeroki wybór różnego rodzaju elementów montażowych, części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych do różnych urządzeń czy narzędzi. Przykładem są różnego rodzaju paski napędowe, stosowane zarówno w pojazdach, jak też różnego typu maszynach przemysłowych. Oferujemy kilka kategorii tych produktów, w tym pasy zębate, paski klinowe oraz wielorowkowe. Wszystkie najpopularniejsze modele produktów są dopasowane do głównych kategorii silników - w tym np. pasy zębate do urządzeń AGD. W naszej ofercie można znaleźć także bardzo szeroki wybór innych elementów stosowanych w urządzeniach AGD np. łożyska do pralek, simmeringi, paski napędowe, uszczelki szybkowarów itp. Bardzo szeroki wybór uszczelek to również atutu naszego sklepu. Oferujemy produkty wykonane z najlepszej jakości gumy oraz tworzyw sztucznych, dostarczane przez renomowane firmy.

Adres www:

Nasza ocena: 6

48 438 INF
20 brak zdjęcia
EMTOR - Dostawca Wózków Widłowych - Toruń

Jesteśmy największą Polską prywatną firmą w branży transportu wewnętrznego oraz jednym z czołowych dostawców wózków widłowych. Dlaczego wybieracie właśnie nas? Podejrzewamy, że ze względu na nasze wieloletnie doświadczenie. Jesteśmy na rynku już 29 lat. W naszym zespole nie ma ciągłej rotacji - tworzymy jeden stabilny i zgrany zespół. Oprócz tego na swoim koncie mamy wiele nagród i wyróżnień. W firmie mamy również serwis, który reaguje na zgłoszenie maksymalnie do 24 godzin. Stawiamy na innowacyjność, dlatego wszyscy nasi serwisanci posiadają tablety, a to wszystko dla usprawnienia obsługi klienta. W naszej ofercie posiadamy nowe produktu między innymi takie jak: spalinowe wózki widłowe, wózki podnośnikowe, wózki do kompletacji zamówień, ciągniki, paleciaki elektryczne. Jeśli chodzi o ofertę produktów używanych to znajdą Państwo u nas między innymi wózki spalinowe, wózki wysokiego oraz średniego składowania, oraz paleciaki elektryczne. Po więcej informacji na temat naszego asortymentu zapraszamy na stronę internetową lub do kontaktu telefonicznego.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 6

36 217 INF
21 brak zdjęcia
Dystrybucja nowoczesnych kotłów grzewczych

Przedsiębiorstwo produkcyjne Dragon oferuje dziesiątki modeli nowoczesnych kotłów grzewczych, charakteryzujących się praktycznością zastosowania, prostym montażem i wysoką efektywnością energetyczną. Takim rozwiązaniom jak proponowane tutaj kotły uniwersalne warto zaufać, najczęściej sterowane są elektronicznym regulatorem, o najlepszych parametrach technicznych. Wspólnie z zespołem inżynierów i projektantów zatrudnionych w tym punkcie, w krótkim czasie wybierzemy innowacyjne kotły grzewcze dostosowane do naszych indywidualnych potrzeb. Zamówione kotły uniwersalne efektywnie spalają węgiel kamienny czy brunatny.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 6

33 608 INF
22 Najlepze witryny chłodnicze do cukierni

Witryna chłodnicza to jeden z przebojowych produktów dla gastronomii albo dla sklepów, jaki można zamówić w firmie Lodos. To jeden z krajowych liderów w dziedzinie chłodnictwa i klimatyzacji, oferujący rozwiązania dla firm każdej wielkości. Witryna chłodnicza we współczesnym wydaniu posiada cały szereg przeszkleń, które pozwalają eksponować sprzedawany towar. Na uwagę zasługują także nowoczesne kształty witryn, które są przede wszystkim obłe i śmiałe. Witryny są także dodatkowo podświetlane, aby towar był w nich lepiej wyeksponowany. Witryna chłodnicza to nie tylko element wyposażenia sklepów spożywczych, ale także cukierni. W tych punktach witryny służą do eksponowania i przechowywania produktów łatwo psujących się, takich jak ciasta czy desery. Pracownicy w łatwy sposób, za pośrednictwem wygodnego sterowania, mogą ustalać temperatury w chłodni. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych sprężarek, współczesne witryny są także energooszczędne, co jest też szczególnie ważne dla małych przedsiębiorców.

Adres www: http://lodos.pl/oferta/chlodnictwo/lady-szafy-witryny/

Nasza ocena: 6

33 603 INF
23 brak zdjęcia
Kühllösungen für Rechenzentren von uns erobern ganz Europa.

Voller Stolz können wir sagen, dass wir unsere Kühllösungen für Rechenzentren in vielen europäischen Städten montiert haben. Natürlich waren das Lösungen in den von uns Gebauten Rechenzentren, wo alles bis auf den letzten Grad perfekt ausgerechnet wurde. Wir stellen nämlich Telekommunikationsanlagen zusammen, mit allen Elementen von kleinster Batterie bis zu den Schränken in denen Sie Ihre kostbaren Daten aufbewahren. Wir kennen uns aus mit Kühllösungen für Rechenzentren genauso gut wie mit ihrer Stromversorgung. Unsere Aufbauten haben sich die Aufmerksamkeit größte Polnischen Telekommunikationsbetreiber verdient. Schauen Sie sich unsere Lösungen auf den Internetseiten an und bestimmen Sie selbst ob Sie für weniger Geld vergleichbare oder bessere anlagen bekommen. Wir sind sicher, dass wir Ihnen das beste Angebot machen und das mit einem großen Vorsprung im Vergleich zu anderen. Vertrauen Sie uns.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 6

29 381 INF
24 Ekspres do kawy do biura dla firm i osób indywidualnych.

Szukasz dobrej firmy, która działa już przez wiele lat i oferuje w dzierżawę ekspres do kawy do biura? Gdy chcesz, aby twoi pracownicy lepiej pracowali, mieli większe zaangażowanie to koniecznie zakup takie urządzenie do swojej firmy. Dzisiaj po kilku godzinach pracy motywacja i produktywność pracowników spada, ale gdy będą oni mogli zrobić sobie pyszną kawę, o świetnym aromacie i smaku to będzie to dla nich bardzo dobra energia napędowa do dalszego działania w twoim biznesie. Również jeśli prowadzisz poważną firmę i przyjmujesz klientów biznesowych to możesz ich częstować świetną kawą, co z pewnością przełoży się na zbudowanie świetnych i trwałych relacji biznesowych. Jeśli zatem interesuje Cię posiadanie takie sprzętu u siebie w biurze i chcesz posiadać nowoczesny i wysokiej jakości ekspres do kawy do biura to zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie poznasz wszelkie szczegóły, jak również skontaktujesz się z nami.

Adres www: https://www.tchibo-coffeeservice.pl

Nasza ocena: 6

30 030 INF
25 brak zdjęcia
Skuteczne zamrażarki niskotemperaturowe

Nasz sklep to szeroki asortyment wszelkiego rodzaju sprzętu laboratoryjnego. Sprzedajemy między innymi wysokiej jakości urządzenia chłodzące, takie jak zamrażarki niskotemperaturowe. Oferowane przez nas sprzęty to urządzenia najlepszych producentów, które są w stanie zapewnić doskonały sposób pracy laboratorium. Oferujemy także szeroki wybór materiałów przeznaczonych do dokonywania precyzyjnych pomiarów oraz prób, szkła laboratoryjne, pompy oraz szereg innych produktów. Znajdujące się w asortymencie naszego sklepu zamrażarki niskotemperaturowe to wydajne urządzenia chłodzące Arctiko, cechujące się niskim poborem energii elektrycznej oraz wydajną pracą. Są one przeznaczone do specjalistycznych zastosowań i zapewniają doskonałe warunki podczas głębokiego mrożenia.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 6

15 922 INF
26 pompy ciepła - http://kociołcenowy.pl
Profesjonalne instalacje ociepleniowe

Przeprowadzając remont lub wykończenie mieszkania w zakresie dociepleń i wymiany instalacji grzewczej wskazana jest bliska współpraca z profesjonalnym sklepem hydraulicznym, który dostarczy nam najlepszej jakości kotły grzewcze czy pompy ciepła, w zależności od naszych potrzeb. Jednym z najlepszych internetowych sklepów hydraulicznych dysponującym najlepszej jakości elementami składającymi się na domowe i biurowe systemy grzewcze, jest sklep Kocioł Cenowy. Proponowane w tym sklepie pompy ciepła wykazują znakomite parametry techniczne, a ich wysoki standard potwierdzają liczne certyfikaty bezpieczeństwa i jakości przyznawane przez niezależne ośrodki. Materiały z oferty spełniają wszystkie potrzebne normy bezpieczeństwa, dlatego można z nich korzystać bez obaw.

Adres www: www.kociołcenowy.pl

Nasza ocena: 6

14 887 INF
27 brak zdjęcia
Profesjonalny oraz tani wynajem zwyżki

Przedsiębiorstwo maszynowe Cramo proponuje swoim klientom nabycie lub wynajęcie różnego rodzaju urządzeń i systemów przydatnych przy budowach domów, lub pracach drogowych. Dzięki firmie możliwy jest wynajem zwyżki podnośnikowej, która znaczenie ułatwia prace przeprowadzane na wysokościach. Wynajem zwyżki jest obwarowany specjalną umową, lecz jest ona nieskomplikowana, a sama usługa nie kosztuje dużo pieniędzy. Cramo posiada zwyżki różnego typu, między innymi podnośnikowe, hydrauliczne, zasilane elektrycznie, jak i spalinami. W ofercie widnieją również zwyżki teleskopowe, stacjonarne oraz mobilne, które umieszczać można na odpowiednich platformach samochodowych. Zwyżki zazwyczaj działają w płaszczyźnie pionowej, ale niektóre modele mogą rozsuwać się na boki.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 6

13 907 INF
28 brak zdjęcia
Ogrzewanie podłogowe - Śląsk poleca

Coraz więcej osób inwestuje dziś w ogrzewanie podłogowe (Śląsk). Nie da się ukryć, że jest to naprawdę dobra inwestycja, jednak jeśli chcesz założyć ogrzewanie podłogowe (Śląsk) to na pewno musisz skorzystać z usług profesjonalnej i doświadczonej firmy. Właśnie taką firmą jest firma SOL - SYS, która posiada doświadczenie, wiedzę oraz odpowiednie kompetencje pozwalające nam na najlepsze wykonywanie naszych usług. W naszej ofercie znajdziesz jeszcze wiele innych usług, gdyż zajmujemy się także systemami solarnymi, wentylacją mechaniczną, pompami ciepła czy też domami inteligentnymi. Zapraszamy.

Adres www:

Nasza ocena: 6

6 743 INF
29 brak zdjęcia
REDO SYSTEM - paski Cubitron, materiały BHP i wiele więcej.

REDO SYSTEM to firma od 2001 roku specjalizująca się w produkcji i sprzedaży narzędzi ściernych marki 3M oraz materiałów BHP, taśm i klejów. Współpracujemy z profesjonalnymi firmami dystrybuującymi nasz towar na terenie całego kraju, przez co nasze produkty takie jak tarcze, paski cubitron czy narzędzia pneumatyczne trafiają do odbiorców na terenie całego kraju. Oferowany przez nas asortyment cechuje trwałość i niezawodność. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej redosystem.pl, gdzie zapoznają sie Państwo z całością oferty i przekonają, że najwyższej jakości tarcze i paski cubitron to tylko niewielka część naszej oferty

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 6

6 736 INF
30 brak zdjęcia
Sprężyny gazowe ciągnące i blokujące

W ofercie firmy Amet, która od niemal trzydziestu lat zajmuje się sprzedażą, produkcją i dystrybucją hydrauliki, pneumatyki oraz automatyki są między innymi sprężyny gazowe ciągnące i blokujące. Te pierwsze stosowane są w sytuacjach, kiedy nie można użyć sprężyn pchających lub gdy sprawdzą się od nich lepiej w instalacjach. Te drugie sprężyny gazowe blokujące mają zastosowanie w przypadku kontrolowania opuszczania, podnoszenia oraz pozycjonowania. Mogą być one dostarczane w dwóch rodzajach: blokowane elastycznie lub blokowane sztywno. Ponadto w ofercie obejmującej sprężyny gazowe, są jeszcze sprężyny gazowe pchające.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 6

3 206 INF
31 brak zdjęcia
Zasuwy klinowe najwyższej jakośći

Ferron to firma, która od 1990 roku dostarcza swoim klientom najlepszą dostępną na rynku armaturę przemysłową, na przykład zasuwy klinowe. Jesteśmy dystrybutorem produktów znanych marek, zarówno rodzimych, jak i zagranicznych. Współpracujemy jedynie z uznanymi producentami, którzy swoje wyroby wytwarzają z materiałów najwyższej jakości. Priorytetem jest bowiem dla nas dostarczanie naszym klientom produktów niezawodnych, które będą spełniały wszelkie wymagania. Nasz asortyment to między innymi, wspomniane już, zasuwy klinowe, zawory kołnierzowe, kolana hamburskie, a także wiele innych. Ferron to dystrybutor, któremu można w pełni zaufać.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 6

2 885 INF
32 brak zdjęcia
Zdemontują każdy stary maszt

Demontaż masztu pomiarowego nieraz jest konieczny. Warto wtedy zlecić to profesjonalnej firmie, która ma doświadczenie w świadczeniu takich usług. Demontaż masztu można zlecić na przykład firmie VSG - Vendor System Group. Firma ta, na co dzień zajmująca się sprawami odnawialnych źródeł energii, świadczy usługi związane z serwisowaniem masztów do pomiaru wiatru, a także podstawami pod farmy fotowoltaiczne. VSG wydaje także ekspertyzy obejmujące wpływ planowanych inwestycji na środowisko, w tym hałas, migotanie cienia, badania ornitologiczne oraz chiropterologiczne.

Adres www:

Nasza ocena: 6

2 864 INF
33 brak zdjęcia
Najlepsze drukarki 3d na rynku

Drukarki 3d jak sama nazwa wskazuje umożliwiają drukowanie różnych rzeczy w technologii 3d. Jest to nowoczesna metoda, która sukcesywnie podbija świat. Została opracowana w Ameryce jakiś czas temu i ciągle zdobywa nowych użytkowników. W Polsce oferuje ją profesjonalna marka e-prototypy. Drukarki 3d to niejedyna opcja proponowana przez tę firmę. Zajmuje się ona również e-manufacturingiem oraz e-skanowaniem. Szereg różnorodnych usług oraz ich wysoka jakość sprawiają, że klienci chętnie korzystają z propozycji tej marki. E-prototypy to firma dbająca o każdego klienta.

Adres www:

Nasza ocena: 6

2 367 INF
34 brak zdjęcia
Innowacyjne plotery laserowe Wichary Technologies

Firma Wichary Technologies cały czas się rozwija. W ofercie tej firmy znajdują się między innymi innowacyjne plotery laserowe. Trzeba przyznać, że cieszą się one coraz większą popularnością. Wynika to przede wszystkim z tego, że z jakości obróbki poszczególnych materiałów. Plotery laserowe tej firmy jako pierwsze w Polsce zostały również wyposażone w technologię zdalnej diagnostyki maszyny. To rozwiązanie sprawiło duże zainteresowanie potencjalnych klientów. Bezwzględnie należy podkreślić komfort użytkowania ploterów laserowych tej firmy. Szczegółów można się dowiedzieć na stronie internetowej, mianowicie Wichary.eu.

Adres www:

Nasza ocena: 6

2 828 INF
35 brak zdjęcia
opaski identyfikacyjne

Opaski identyfikacyjne to nowy obowiązek w szpitalach - możesz je szybko nabyć dzięki Eticod. Firma oferuje różnego rodzaju etykiety, wszywki tekstylne, plomby, naklejki wypukłe, urządzenia auto ID, tabliczki. Opaski identyfikacyjne wykonane są z odpornych na zużycie materiałów - plastiku lub poliestyrenu. Mogą być oparte na systemie kartkowym lub posiadać kod paskowy. Dzięki Eticod każda placówka medyczna zyska świetny system identyfikacji pacjentów i spełni prawne normy. Produkty firmy Eticod możesz odnaleźć także na Allegro. W razie pytań skontaktuj się z konsulentem firmy.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 6

2 608 INF
36 brak zdjęcia
Klimatyzatory Mitsubishi

Firma ABAKLIM oferuje wysokiej jakości klimatyzatory Mitsubishi. Nie jest to jednak koniec listy zaufanych i godnych polecenia producentów. Znajdziemy na niej także marki, tj: Panasonic, Samsung, LG, MDV, Fuji Electric, Midea, Daikin, SHARP, Whirlpool, VIVAX i wiele innych. Renomowana firma zajmuje się serwisowaniem oraz instalacją urządzeń klimatyzujących. Na wszelkie prace posiada niezbędne uprawnienia i certyfikaty, dzięki czemu jakość świadczonych usług jest niezwykle wysoka. Klimatyzatory Mitsubishi sprawdzają się w każdym obiekcie. Fachowa obsługa specjalnie dla każdego klienta dobierze indywidualną wersję, która będzie odzwierciedleniem jego potrzeb, preferencji, a także gustu.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 6

1 766 INF