Pozycja Krótkie podsumowanie serwisu i oferty Ranking Odwiedziny Nota Końcowa
1 brak zdjęcia
Lepsze zarządzanie fakturami

W twoim biznesie naprawdę istotne jest to, żeby zachować pozytywny wizerunek swojej firmy? Warto jest w takim wypadku znaleźć dla siebie skuteczne i bardzo wartościowe rozwiązania, jeśli chodzi o oprogramowanie do faktur. Sprawdź koniecznie nasze przedsiębiorstwo, które jest w stanie dać ci naprawdę wiele możliwości – działamy w taki sposób, żeby móc zaoferować ci przetestowane programy, które dadzą ci wszystko, czego możesz oczekiwać. Sprawdź nasze oprogramowanie do faktur. Z jednej strony nasze oprogramowanie jest w stanie zaoferować ci standardowe rozwiązania, a z drugiej strony wprowadzamy wiele innowacyjnych opcji, które pomogą w jeszcze lepszym stopniu poradzić sobie z wyborem oprogramowania dla siebie. Właśnie dlatego możesz nam zaufać – jesteśmy w stanie dostarczyć ci wielu wspaniałych możliwości, których próżno szukać gdziekolwiek indziej. Skorzystaj z naszych fantastycznych możliwości i przekonaj się, że to właśnie dzięki nam odnajdziesz dla siebie idealne oprogramowanie do faktur.

Adres www:

Nasza ocena: 14

23 383 INF
2 brak zdjęcia
Najlepsze zajęcia z jogi w mieście.

Umożliwiamy naszym klientom zapisywanie się na zajęcia online w grafik. W każdej chwili mogą mieć wgląd do grafika i zapisać się na dowolny termin zajęć. Ułatwia to prace wielu firmom, które wiedzą, iż dzięki dobrym programom oszczędzają czas i pieniądze. Ponieważ oszczędzamy czas naszych klientów. Zatrudniamy najlepszych trenerów oraz personel, który dba o jakość naszych usług. Staramy się cały czas rozwijać i wprowadzać do naszych programów coraz to nowe formy programów dla każdego sektora gospodarki. Obecnie dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów cieszy się program joga. Dzięki odpowiednim przygotowaniom pozwala on naszym klientom ulepszać pracę oraz podnosi wydajność waszych pracowników. Zatrudniamy bardzo dobrych programistów, którzy mają na tym polu wiele sukcesów. Staramy się sprostać wymaganiom rynku. Dlatego nasz dział marketingu wie, w którym kierunku powinniśmy iść. Polecamy Państwa uwadze program joga. W razie pytań prosimy o kontakt. Wyjaśnimy jego funkcjonalność i zalety.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 14

8 918 INF
3 brak zdjęcia
Sklep internetowy http://www.bcs-sklep.pl/

Sklep bcs - internetowy sklep marki BCS - systemu monitoringu i zabezpieczeń. W ofercie sklepu znajdują się setki wysokiej jakości produktów. Doradzimy w doborze sprzętu odpowiadającego Państwa oczekiwaniom. Pomożemy wybrać produkty, zainstalować sprzęty, zaprojektować systemy. Udzielamy wsparcie techniczne i serwisowe naszym klientom. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, produkty zapewniające bezpieczeństwo oraz konkurencyjne ceny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu! Oferujemy rabaty i atrakcyjne promocje! Zadzwoń lub napisz do nas! Internetowy sklep BCS w swojej bogatej, różnorodnej ofercie posiada wysokiej jakości sprzęty do monitoringu IP, monitoringu CCTV, monitoringu HD-CVI, monitoringu AHD oraz monitoringu HD-SDI: profesjonalne kamery, rejestratory, obiektywy, klawiatury sterujące i inne akcesoria niezbędne do budowy kompletnego systemu monitoringu. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również szeroki wybór wideodomofonów: zestawy, monitory, panele zewnętrzne.

Adres www:

Nasza ocena: 14

7 524 INF
4 brak zdjęcia
Telzas - czuwamy nad prawidłowym działaniem serwerowni

Współczesny świat nie mógłby się już obejść bez elektroniki i rozwiązań, których dzięki niej używamy na co dzień. Takie wynalazki jak telefonia komórkowa, czy internet, istnieją jedynie dzięki doskonale zaprojektowanej infrastrukturze złożonej z tysięcy urządzeń elektronicznych. Centralnym punktem wielu firm są serwerownie, w których moc obliczeniowa komputerów, wykorzystywana jest do wykonywania milionów operacji na sekundę. Cała ta ogromna infrastruktura wymaga ciągłego nadzoru i dbałości o jak najdłuższą, bezawaryjną pracę. Telzas proponuje państwu nadzór serwerowni, dzięki któremu nasi specjaliści będą na bieżąco czuwać nad prawidłowym jej działaniem. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w budowaniu infrastruktury teleinformatycznej masz pewność, że nadzór serwerowni prowadzony jest przez nas na najwyższym poziomie.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 14

6 365 INF
5 brak zdjęcia
Czym ozdobić ściany w nowoczesnym mieszkaniu?

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliśmy do oferty obrazy na płótnie wykonane z ich prywatnych zdjęć. W dzisiejszych czasach zdobienie ścian tradycyjnymi zdjęciami w ramkach przestało już wywierać na nas wrażenie. Klienci szukający nowatorskich rozwiązań dla swojego wnętrza powinni zapoznać się z naszą ofertą. Tworzymy obrazy na płótnie nie tylko ze zdjęć prywatnych. Mogą Państwo również wybrać fotografię z naszych zasobów. Powstały obraz nie będzie posiadał ramy, ponieważ boki płótna też będą pokryte grafiką. Dzięki temu jest to idealne rozwiązanie dla nowoczesnego i minimalistycznego wnętrza.

Adres www:

Nasza ocena: 14

2 929 INF
6 brak zdjęcia
Telefony komórkowe i tablety od Multimedia gsm.

Multimedia gsm to sklep internetowy, w którym sprzedawane są telefony, tablety, akcesoria do telefonów, laptopów i wiele innych elektronicznych dodatków i urządzeń, którymi dysponuje ten sklep internetowy. Oferta tego sklepu internetowego pochodzi od takich marek jak HTC, Apple, Samsung i Nokia. Wszystkie telefony komórkowe Radom jak i reszta asortymentu pochodzi od oryginalnych producentów. Całość jest dostępna po bardzo atrakcyjnych cenach. W ofercie znajdziemy poza asortymentem jakim są telefony komórkowe Radom czy tablety znajdziemy również pokrowce. Do zapoznania się z tym szerokim asortymentem sklepu zapraszamy, na stronę internetową.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 14

2 731 INF
7 brak zdjęcia
Data center gwarancją poufności

Data center, to miejsce, gdzie najlepsze serwery troszczą się o "życie" powierzonych im danych. Infomex (www.infomex.pl) to firma, która od kilkunastu lat działa na rynku IT. Dzięki jej nowoczesnym rozwiązaniom i zastosowaniom komputerów, świadczy ona usługi najwyższej jakości. Infomex, gwarantuje każdemu klientowi poufność danych. Poprzez różnorodne zabezpieczenia, daje gwarancję anonimowości. Wszystkie pomieszczenia są bardzo dobrze zabezpieczone. Dodatkowo, data center, jest kontrolowana przez wykwalifikowana kadrę pracowników, którzy czuwają nad bezawaryjną pracą maszyn przez 24 godziny na dobę.

Adres www:

Nasza ocena: 14

1 292 INF
8 Sieci afiliacyjne od profesjonalistów Kompana

W dzisiejszych czasach dostęp do Internetu jest bardzo ważny dla znacznej części społeczeństwa. Z tego względu większości osób zależy na tym, żeby korzystać z dobrej sieci internetowej. Obecnie dużą popularnością cieszy się na przykład sieć afiliacyjna firmy AdKompan. Jest to rozwiązanie, jakie bez wątpienia polecić można różnych osobom, które poszukują dobrego Internetu. Korzystanie z takiej właśnie sieci jak sieć afiliacyjna firmy AdKompan zapewnia dobrą łączność i możliwość cieszenia się z tego, co oferuje Internet. Warto zapoznać się z ofertą firmy.

Adres www: http://www.adkompan.com/o-nas

Nasza ocena: 14

1 267 INF
9 brak zdjęcia
KEI - tani hosting

Tani hosting, profesjonalne serwery, domeny, witryny, kolokacja - to wszystko wchodzi w skład usług oferowanych przez profesjonalną markę KEI. Jest to obecnie lider wśród firm proponujących świadczenia w materii internetowej. Marka działa na rynku od wielu lat i pomogła już wielu instytucjom, firmom czy podmiotom. Korzysta ona z własnego Centrum Danych, co czyni ją rzetelnym partnerem, terminowo i jakościowo wykonującym swoje zlecenie. Tani hosting i inne świadczenia charakteryzują się oparciem o odpowiednią wiedzę i doświadczenie, co gwarantuje klientowi satysfakcję.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 14

1 215 INF
10 brak zdjęcia
serwis komputerowy wałbrzych

serwis-komputerowy-walbrzych

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 14

1 340 INF
11 brak zdjęcia
MCX wirtualizacja stacji roboczych

Spółka MCX Telecom powstała w 1988 roku i od tego czasu świadczy specjalistyczne usługi z zakresu realizacji projektów telekomunikacyjnych. Jednym z najbardziej obecnie popularnych rozwiązań jest wirtualizacja stacji roboczych, dzięki której użytkownicy mogą korzystać ze środowisk, które znajdują się na udostępnionych serwerach, a nie na fizycznym komputerze. Wirtualizacja stacji roboczych to technologia, która wspiera elastyczne formy pracy, zapewniając pracownikom dostęp do aplikacji, desktopów, czy danych poprzez komputer stacjonarny, laptop, a nawet smartphone. Niezbędny jest oczywiście dostęp do Internetu, sieli lokalnej lub WAN.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 14

1 303 INF