Pozycja Krótkie podsumowanie serwisu i oferty Ranking Odwiedziny Nota Końcowa
1 Firma transportowa w dużych miastach

Duże miasta to nie tylko miejsca, w których bardzo wiele osób żyje. Ogromne metropolie to także lokalizacje bardzo wielu firm, zajmujących się różnymi dziedzinami, wytwórczości lub usług, a w przypadku wytwórczości dóbr materialnych oczywiście niezbędny jest także, odpowiednio zorganizowany, transport tych dóbr od producenta do odbiorców hurtowych i od odbiorców hurtowych do sprzedawców detalicznych. W czasie transportu różnego rodzaju towarów pomóc może profesjonalna i działająca jako podwykonawca firma transportowa. Duże miasta są zatem rejonami, w których z pewnością znajdzie się liczne zastosowanie dla usług, które oferuje firma transportowa.

Adres www: http://www.alkaro.com.pl/?o-firmie

Nasza ocena: 7

62 969 INF
2 Usługa, która przypadnie do gustu każdemu motocykliście i nie tylko

Wynajem Harley Davidson jest usługą, z której bardzo chętnie skorzysta niejeden miłośnik motocykli, który chciałby się przejechać jednośladem stworzonym przez legendarną markę, jaką jest właśnie Harley Davidson. Wspomniana usługa daje możliwość przeżycia niezapomnianej przygody, tym bardziej że nie każdego jest stać, aby kupić sobie maszynę akurat tego producenta. Poza tym wynajem Harley Davidsona, może okazać się doskonałym prezentem dla osoby, która od lat związana jest ze społecznością motocyklową. Doświadczoną firmą, która w swojej ofercie posiada taką usługę jak wynajem Harley Davidson i nie tylko, jest Rent Ride.

Adres www: http://www.rentandride.pl/motocykle

Nasza ocena: 7

56 891 INF
3 brak zdjęcia
Przyjedź do nas!

Zawsze warto odwiedzać ten autoryzowany serwis samochodowy Renault salon Warszawa. Jest to najlepsze miejsce dla każdego samochodu, gdzie możemy liczyć na naprawdę dobrą pomoc. Jednak zacznijmy od początku. Sam salon ma ogromne, wieloletnie doświadczenie, które chętnie wykorzystuje podczas pracy z klientem. Można być pewnym, że nas nie zawiedziemy, tak samo jak nie zawiódł wielu klientów przed nami. Jest to firma, której zależy na zadowoleniu klienta. Poza tym możemy być pewni, że znajdziemy tutaj profesjonalną pomoc ludzi, którzy od lat zajmują się pracą z pojazdami. Dzięki temu właśnie ten autoryzowany serwis samochodowy Renault salon Warszawa jest tak polecany przez innych kierowców w internecie. Na pewno wiemy już doskonale, że ceny są tutaj naprawdę przystępne i odpowiednie na naszą kieszeń. Dlatego właśnie postanowiliśmy się tutaj wybrać, gdy zauważyliśmy problemy z naszym pojazdem. Wiemy, że nigdzie indziej nie znajdziemy tak doświadczonych ludzi z takim ogromem wiedzy, która nam pomoże.

Adres www:

Nasza ocena: 7

53 215 INF
4 Naprawa bmw

Każdy chce, żeby jego samochód był w pełni sprawny i nigdy się nie psuł. Jednak, gdy już sie to wydarzy, to na pewno pomoże nam akcja serwisowa bmw egr. Dzięki niej pozbędziemy się z naszego samochodu zepsutego zaworu egr, który mógłby się przyczynić do problemów, których wolelibyśmy na pewno uniknąć. W takim razie jeśli posiadamy samochód marki bmw, to warto udać sie do mechanika i przedstawić mu sprawę. Na pewno zaraz weźmie się za coś takiego jak akcja serwisowa bmw egr, dzięki czemu potem wrócimy na drogę z dobrym, działającym i pozbawionego zepsutego zawodu samochodem. Naprawdę warto o to zadbać.

Adres www: https://www.autobaza.pl/blog/akcja-serwisowa-samochodow-bmw-z-silnikami-diesla/

Nasza ocena: 7

51 209 INF
5 Darmowe wymiany układów EGR w autach BMW

Każda motoryzacyjna akcja naprawcza ma swój nadrzędny cel, którym jest usunięcie określonego elementu, mogącego wpływać na bezpieczeństwo bądź komfort jazdy. Nie inaczej jest, gdy mowa o przedsięwzięciu, takim jak akcja serwisowa BMW EGR, minimalnie podwyższone ryzyko pożarowe, wynikające z potencjalnie nieszczelnego układu recyrkulacji spalin, zadecydowało o jego rozpoczęciu. Wszystkie wykonywane z tego powodu prace serwisowe lub wymiany wadliwych podzespołów przeprowadzane są na koszt bawarskiego koncernu motoryzacyjnego, termin wizyty w ASO, ustalimy najłatwiej drogą telefoniczną bądź elektroniczną. Szacuje się, iż ponad dziewiętnaście tysięcy pojazdów z naszego kraju, będzie przywołanych na dodatkową wizytę warsztatową, taka akcja obejmuje również pojazdy, w których okres gwarancji uległ wygaśnięciu. Przybliżana w artykule akcja serwisowa BMW EGR rozciąga się na auta z silnikami wysokoprężnymi od rocznika 2011, podanie numeru identyfikacyjnego VIN, pozwoli na ocenę naszej indywidualnej sytuacji.

Adres www: https://www.bmw.pl/pl/topics/offers-and-services/serwis-oferta-specjalna.html

Nasza ocena: 7

51 206 INF
6 BMW dba o komfort i bezpieczeństwo

Firma BMW i jej samochody zawsze postrzegane były jako wiarygodne i solidne. Dlatego sporym zaskoczeniem były informacje o pożarach samochodów tej marki. Okazało się, że hasło "bmw pożar" nie dotyczy wszystkich aut, a jedynie modeli F10 i F11 z silnikami Diesla. Okazało się bowiem, że niektóre z nich mają zamontowane wadliwe części w systemie recyrkulacji spalin. Aby zminimalizować straty kierowców i zapobiec kolejnym pożarom firma wezwała posiadaczy tych samochodów do swoich serwisów w celu wymiany wadliwych elementów. Koszty wymiany pokrywa oczywiście BMW. Dzięki takiej akcji kierowcy mogą czuć się bezpieczni, żadnemu samochodowi bmw pożar już nie będzie groził. Sama akcja wskazuje, że firma BMW bardzo dba nie tylko o swój wizerunek, ale przede wszystkim o spokój i bezpieczeństwo osób, które jeżdżą samochodami tej marki. Najtrudniejsze w całej akcji okazało się dotarcie do samochodów, które mogły być zagrożone. Akcja była przeprowadzana na terenie całej Europy oraz w innych krajach, gdzie modele były sprzedawane.

Adres www: https://www.youtube.com/watch?v=1wKeeA9TvGc932

Nasza ocena: 7

51 211 INF
7 BMW i akcja serwisowa

BMW to niemiecki koncern motoryzacyjny, który cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Kierowcy chętnie wybierają pojazdy tej marki, z uwagi na wysoką jakość ich wykonania. BMW prezentuje także wysoki poziom obsługi klienta, czego dowodzi między innymi prowadzona obecnie akcja serwisowa BMW. Ta nowoczesna akcja serwisowa pozwala upewnić się, że zamontowane w niektórych pojazdach recyrkulatory spalin są w pełni sprawne. Akcja serwisowa BMW jest bardzo ważna, ponieważ układy EGR narażone są na duże przeciążenia z uwagi na specyfikę swojego działania. Przegląd w autoryzowanym warsztacie pozwoli wykluczyć wszelkie obawy.

Adres www: https://tvn24bis.pl/moto,99/bmw-naprawi-324-tys-samochodow-zagrozonych-pozarem-w-europie,859579.html

Nasza ocena: 7

48 573 INF
8 https://www.press.bmwgroup.com/poland
Moduły EGR i akcja serwisowa BMW

Marka BMW znana jest z produkcji wysokiej jakości samochodów, które cieszą się na rynku bardzo dużą popularnością. W pojazdach wyposażonych w silniki Diesla montowane są specjalne układy EGR, których działanie polega na recyrkulacji wytwarzanych przez jednostkę napędową spalin. Tego rodzaju układy pozwalają na poprawienie jakości spalin, dzięki czemu w mniejszym stopniu zanieczyszczają one środowisko naturalne. Oczywiście moduły EGR narażone są na bardzo duże przeciążenia, dlatego też zorganizowana została specjalna akcja serwisowa BMW EGR. Sprawnie zorganizowana przez koncern akcja serwisowa BMW EGR uprawnia do skorzystania z darmowego serwisu.

Adres www: press.bmwgroup.com

Nasza ocena: 7

48 571 INF
9 Transport substancji niebezpiecznych bardzo przydatny

Transport substancji niebezpiecznych to również bardzo ważny element usług transportowych organizowanych w gospodarce. Jako użytkownicy bardzo wielu substancji i przedmiotów, które są zupełnie niewinne i nie powodują żadnego zagrożenia w naszych domowych warunkach, nie zdajemy sobie nawet sprawy z tego, ile różnych niebezpiecznych substancji chemicznych jest wykorzystywanych w trakcie ich produkcji. Substancje takie również muszą być bardzo sprawnie i bezpiecznie dostarczane do zakładów przemysłowych, z których następnie wychodzą produkty kupowane przez nas do domowego użytku. Transport substancji niebezpiecznych jest więc zatem bardzo istotnym elementem usług transportowych, realizowanych w gospodarce każdego kraju i również w Polsce znajdują się firmy, które posiadają stosowne uprawnienia ADR, czyli uprawnienia do przewożenia substancji niebezpiecznych.

Adres www: http://www.alkaro.com.pl/transport-przewoz-substancji-niebezpiecznych

Nasza ocena: 7

43 480 INF
10 brak zdjęcia
Opony dobrej jakości

Kupiłeś żonie samochód aby mogła bezpiecznie wozić dzieci do szkoły? Gdy zbliża się koniec sezonu i chcesz wymienić zimówki na opony letnie 15, sprawdź ceny i promocje w sklepie internetowym. Zyskasz wiele, bo przede wszystkim nabędziesz dobrej jakości przedmioty renomowanych firm i będziesz miał pewność, że są bezpieczne. Po drugie, robiąc zakupy online nie tracisz czasu na stanie w korkach czy kolejkach lecz zamawiasz je siedząc na kanapie, a kurier dostarczy pod same drzwi. W razie niepowodzenia masz 14 dni na odstąpienie od umowy i zwrot. Trzecia korzyść to taka, że wszystkie produkty widzisz na ekranie i nie trzeba szukać ich po całym mieście. Nowe opony letnie 15 Michelin, Dębica czy Goodyear dowiozą cię bezpiecznie do domu i spokojnie będziesz cieszył się nimi przez cały sezon. Pracownicy służą radą i pomocą na każdym etapie dokonywania zakupu. Nie zastanawiaj się długo, lecz skorzystaj z dobrej oferty.

Adres www:

Nasza ocena: 7

42 484 INF
11 brak zdjęcia
Tworzenie optymalnego łańcucha dostaw dla kontrahentów

Profesjonalne zarządzanie flotą (Wrocław) dostępność pojemnych powierzchni magazynowych i przeładunkowych czy możliwość zlecenia prac konsolidacyjnych oraz konfekcjonujących - to atuty firmy Ergo Logis, o międzynarodowej renomie, dbającej, o systematyczne podwyższanie standardu świadczonych prac. Niezależnie od tego czy poszukujemy partnera do jednorazowych prac transportowych czy też chcemy się związać długofalową logistyką kontraktową, omawiana firma, okaże się jedynym słusznym wyborem. Proponowane na korzystnych warunkach kierowanie i zarządzanie flotą (Wrocław) pojazdów ciężarowych i naczep, spełnia wszystkie wytyczne podane przez kontrahentów, pracownicy omawianej firmy logistycznej, wkładają we wszystkie prowadzone prace sto procent zaangażowania. Sporządzanie dokumentacji logistycznej, kompleksowe wsparcie w administrowaniu opakowaniami zwrotnymi, również wzbogaca opisywaną ofertę, dopracowaną w najdrobniejszym szczególe.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 7

41 665 INF
12 brak zdjęcia
Najlepsza wypożyczalnia kamperów Kamper Krak

Jesteśmy sprawdzoną, rodzinną firmą, która cieszy się wyjątkowym uznaniem. Zależy nam przede wszystkim na działaniu zgodnie z naszą pasją i zarażaniu nią naszych klientów. Jesteśmy zdania, że marzenia o podróżowaniu to jedne z najpiękniejszych marzeń jakie człowiek może mieć i niezmiernie cieszymy się z tego, że nasi klienci chcą te marzenia realizować. Kamper Krak zajmuje się wynajmem wyjątkowego rodzaju samochodu, jakim są kampery. Kraków to miasto, gdzie zlokalizowana jest nasza siedziba i jednocześnie przestrzeń prowadzenia naszej działalności. Do zaoferowania mamy najwyższej klasy, nowoczesne samochody marki Ford, które wyprodukowane zostały w roku 2017. Te wyjątkowe kampery - Kraków, pozwalają naszym klientom cieszyć się z pełnego komfortu i bezpieczeństwa podczas podróży. Wygodnym kamperem może podróżować nawet 6 osób, a do prowadzenia pojazdu wystarczy posiadane prawo jazdy kategorii B.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 7

40 951 INF
13 brak zdjęcia
Szeroki wybór opon do ciężarówek

Nasze przedsiębiorstwo wprowadza na rynek różnego rodzaju opony do samochodów. Jesteśmy przedstawicielem jednej z najbardziej renomowanych marek oponiarskich. W naszej ofercie znajdują się produkty do różnych typów pojazdów, w tym opony do samochodów osobowych, opony ciężarowe, do motocykli i wiele innych. Są to produkty najwyższej jakości, bazujące na surowcu pozyskiwanym ze sprawdzonych źródeł. Oferujemy bardzo szeroki wybór opon w każdej kategorii. Dużą popularnością wśród przedsiębiorstw cieszą się opony ciężarowe. Są to modele dostosowane do najbardziej popularnych marek na rynku. Oferujemy atrakcyjne ceny wszystkich rodzajów opon. Szczególnie ciekawa oferta dotyczy odbiorców hurtowych naszych produktów. Wszystkie opony ciężarowe objęte są solidną gwarancją producenta. Na stronie internetowej naszego przedsiębiorstwa można znaleźć szczegółowy katalog opon dostępnych w sprzedaży, wraz z opisem poszczególnych parametrów opony oraz sugerowaną ceną.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 7

39 947 INF
14 brak zdjęcia
Sklep motocyklowy z oryginalnymi częściami zamiennymi

Jan-Mar to profesjonalnie zorganizowany internetowy sklep motorowerowy, w jego asortymencie natrafimy ponadto na zamienne i eksploatacyjne części do motocykli do najpopularniejszych na krajowych drogach modeli. Części zapasowe z układu elektrycznego, hamowania, hydraulicznego czy paliwowego - to przykładowe typy podzespołów zamiennych, jakie nabędziemy w tym punkcie, w niewygórowanych i zachęcających cenach. Zapasowe części do motocykli, skuterów i quadów, pochodzą od zaufanych dystrybutorów bądź bezpośrednio od producentów, takie podejście do kompletowania asortymentu zapewnia każdemu kupującemu wysokojakościowy towar. Oleje przekładniowe i silnikowe, powszechnie wybierane smary czy płyny i środki pielęgnacyjne to przykładowe produkty eksploatacyjne, umieszczone w ofercie tego sprzedawcy, o wysokiej renomie. Wszelkie zapytania ofertowe związane z częściami zadamy poprzez kontakt telefoniczny.

Adres www:

Nasza ocena: 7

36 688 INF
15 brak zdjęcia
Wyposażenie samochodu dla komfortu jazdy

W samochodzie spędza się wyjątkowo dużo czasu. Niektóre osoby używają go nawet przez kilka godzin dziennie. W dzisiejszych czasach, kiedy szybko trzeba docierać w różne odległe od siebie miejsca, trudno jest sobie wyobrazić życie bez auta. Dzięki niemu można w krótkim czasie dojechać do supermarketu, potem odebrać dziecko z przedszkola, a na koniec zarejestrować się na wizytę w przychodni. Dobrze, gdy auto jest komfortowe i na dodatek zadbane. Dywaniki do samochodu czy zapach odświeżający powietrze nie kosztują dużo, a potrafią sprawić, że będzie w aucie milej i przytulniej. Dywaniki do samochodu pomagają także chronić podłogę przed wodą i piaskiem, więc stanowią niezbędne wyposażenie. By codzienna jazda była przyjemniejsza, warto zaopatrzyć się w kilka płyt z ulubiona muzyką lub książkami do słuchania. Dzięki temu nawet długie godziny spędzone w trasie będą mijały szybko i w przyjemnej atmosferze.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 7

35 448 INF
16 Priorytet. Tanie przesyłki kurierskie w Warszawie.
Priorytet. Tanie przesyłki kurierskie w Warszawie.

To zawsze jest problem - jakie wybrać firmy kurierskie? Warszawa nie ułatwia tego problemu, oferując nieprzebrane ilości różnych propozycji. A Twój towar zasługuje na najwyższy poziom świadczenia usług, prawda? To pewnie jakaś cenna przesyłka, wrażliwa na uszkodzenia... Ale zaraz, zaraz. To nie tak przecież, że najlepiej wydać jak najwięcej pieniędzy, szczególnie, że naprawdę wiedzą, jak wyciągnąć od Ciebie pieniądze właśnie niektóre firmy kurierskie! Warszawa to miasto, gdzie trzeba się wykazać sprytem i rozsądkiem przy wyborze dostawcy, a więc stawiajmy na współczynnik jakość/cena. No i tutaj wchodzimy my - Priorytet. Bo nie musisz wcale wybierać. Możesz mieć to i to: wysoką jakość usługi oraz przystępną cenę. Dopilnujemy tego, żeby Twoja paczka dotarła na miejsce bez komplikacji, cała i nieuszkodzona, a dodatkowo wykonamy usługę transportową szybko. Komunikacja z naszym kurierem zawsze jest bez zarzutu, więc nie musisz nawet przez moment martwić się, czy przesyłka nie zaginęła.

Adres www: www.priorytet.waw.pl

Nasza ocena: 7

35 102 INF
17 brak zdjęcia
PKS Warszawa - Mrągowo

Na popularności, wśród pasażerów linii autobusowych, zyskuje firma transportowa PKS Polonus, oferująca już kilkadziesiąt połączeń, pomiędzy największymi miastami, z dogodnymi terminami odjazdów. Jedną z dostępnych połączeń, na które rezerwacji możemy dokonywać zdalnie, drogą elektroniczną, jest Warszawa - Mrągowo, z precyzyjnym rozkładem jazdy, zapoznamy się, odwiedzając stronę internetową tego przewoźnika, z siedzibą swojej firmy, na terenie stolicy. Nowoczesna flota pojazdów wieloosobowych, jest idealna do realizacji szybkich i komfortowych przejazdów, na terenie całego kraju, warto już dzisiaj zapoznać się z aktualnymi promocjami, taryfami i ulgami, czekającymi na pasażerów. Połączenie Warszawa - Mrągowo, wykonywane jest autobusami klimatyzowanymi, z rozkładanymi fotelami i spełniającymi restrykcyjne standardy bezpieczeństwa. W takich pojazdach czołowych marek, na pewno będziemy czuli się komfortowo i bezpiecznie, na stałych pasażerów, zostały przygotowane interesujące okazje cenowe.

Adres www:

Nasza ocena: 7

35 109 INF
18 brak zdjęcia
Połączenia autobusowe relacji Warszawa- Kijów

Na stronie dworzeconline.pl znajdziesz wiele interesujących połączeń autobusowych w Polsce i Europie. Promocje, współpraca z najlepszymi przewoźnikami to wszystko sprawia, że mamy coraz więcej klientów. Zachęcamy do skorzystania z oferty połączenia Warszawa Kijów. Autobus jest najlepszym środkiem komunikacji na Ukrainę. Duża częstotliwość kursów, wygoda w podróży sprawia, że podróż mija szybko i bezpiecznie. Na naszej stronie jest możliwa wcześniejsza rezerwacja biletów, sprawdzenie dostępności kursów. Jeśli chcesz zadzwoń na infolinie, tam udzielimy ci szczegółowych informacji o interesującym cie kursie. Szczególnie polecamy relacje Warszawa Kijów. Autobus w szybki i niezawodny sposób zawiezie cię do stolicy Ukrainy. Polecamy wszystkich przewoźników. Współpracujemy z najlepszymi, dbając o wysoki standard świadczonych przez nich usług. Liczne promocje zachęcają do wybrania naszej bogatej oferty przewozowej. Wejdź na stronę i przekonaj się sam jak łatwo i przyjemnie jest podróżować busem.

Adres www:

Nasza ocena: 7

32 687 INF
19 brak zdjęcia
Moc korzyści kupna samochodu marki audi a8.

W dzisiejszych czasach praktycznie każda osoba na świecie ma samochód i nie potrafi się bez niego obejść. Wówczas warto znaleźć firmę, która charakteryzuje się nie tylko wysoką jakością oferowanego sprzętu, ale także nieposzlakowaną opinią wśród rzeszy zadowolonych klientów, a co najważniejsze wieloletnim doświadczeniem na rynku. W powyższej sytuacji warto przyjrzeć się modelowi, który występują pod nazwą audi a8. Omawiany model po raz pierwszy został wyprodukowany w 1994 roku oraz należy do luksusowych marek samochodowych. Za produkcję audi a8 odpowiada niemiecki producent. Niewątpliwą zaletą powyższego modelu pojazdu jest mała waga ze względu na materiał wykonania samochodu. Dodatkowo audi a8 zużywa bardzo małą ilość paliwa. Unikalną cechą charakterystyczną dla omawianego pojazdu jest napęd na cztery koła. Poza powyższymi cechami audi 8 wyróżnia się luksusowym, a przy tym lekko sportowym wyglądem, w ten sposób przypadnie do gustu każdemu kierowcy. Dodatkowo wygląd samochodu jest bardzo oryginalny ze względu na unikalne detale.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 7

31 681 INF
20 brak zdjęcia
Bezpieczny przewóz aut na lawetach samochodowych

Wrocławska pomoc drogowa pomaga kierowcom, którym przydarzyła się awaria albo kolizja, oferując im bezpieczny transport aut. Wrocław to miasto, wokół którego krzyżuje się bardzo wiele mocno uczęszczanych dróg. Do tego samo miasto jest duże, zatem zmotoryzowanych tutaj zdecydowanie nie brakuje. Pomoc drogowa to nie wszystko, czasami potrzebny jest wygodny transport samochodu, który został sprowadzony zza granicy i nie jest ubezpieczony. Wrocławska pomoc drogowa posiada w swojej ofercie bezpieczne lawety, którymi realizowany jest bezpieczny transport aut. Wrocław to nie jedyny teren działania firmy, poza nim auta oferują swoje usługi znacznie dalej od miasta, także na przebiegającej w pobliżu autostradzie A4 i drodze ekspresowej S7. Laweta pozwala na bezpieczny przewóz samochodu kompaktowego, Premium albo małego auta miejskiego. Pojazd jest na nią wciągany, a następnie zabezpieczany przy użyciu całego szeregu zabezpieczeń, takich jak specjalne pasy. Przez to może bezpiecznie jechać na lawecie nawet przez bardzo długą trasę.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 7

28 810 INF
21 brak zdjęcia
Wytrzymałe na uszkodzenia ogumienie rolnicze

W sprzedaży jest obecnie bardzo duża ilość specjalistycznych opon przystosowanych do sprzętu rolniczego. O oferowanych rozwiązaniach można powiedzieć, że wyróżniają się bardzo dobrymi parametrami wytrzymałościowymi. Bardzo dużą popularnością wśród posiadaczy traktorów i kombajnów cieszą się używane opony rolnicze. Prezentowane produkty charakteryzują się solidnością wykonania, a na ich bieżnikach nie widać śladów użytkowania. Proponowane rozwiązania przed ostatecznym wprowadzeniem do oferty są zawsze dokładnie oceniane pod kątem funkcjonalności. Dzięki temu klienci firmy Torus mają pewność, że decydują się na produkty z najwyższej półki, które doskonale sprawdzają się nawet w wymagających sytuacjach. Używane opony rolnicze są dostępne w sprzedaży w różnorodnych rozmiarach. Każdy klient nie powinien mieć żadnych trudności z odszukaniem wariantu w pełni odpowiadającego konkretnym oczekiwaniom.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 7

26 408 INF
22 http://www.trafixbus.com/#!busy-kujawsko-pomorskie/c5zf
Tanie podróże busami TrafixBus do Holandii

Firma Trafix Bus obsługuje szereg międzynarodowych połączeń, w tym busy do Holandii. Kujawsko-Pomorskie to region, w którym oferta firmy TrafiX Bus cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony pasażerów. Pojazdy Trafix Bus są bezpieczne i nowoczesne, a cena za same przewozy naprawdę konkurencyjna w porównaniu do innych środków lokomocji, takich jak autobusy dalekobieżne czy pociągi międzynarodowe. Jaką grupę pasażerów najbardziej interesują busy do Holandii? Kujawsko-Pomorskie to na przykład region, z którego wiele osób dojeżdża do pracy sezonowej w Holandii. To okazja do zarobienia sporych pieniędzy, tym bardziej, że w kraju tym potrzeba mnóstwo pracowników do prac w rolnictwie, ogrodnictwie, portach morskich a także w zakładach spożywczych. Z racji tego, że w Holandii mieszka wielu Polaków, busy są tanim sposobem na odwiedzenie ich przez rodaków z województwa kujawsko pomorskiego. Trzecią grupę stanowią turyści, którzy chcą zwiedzić ten piękny kraj i nie chcą płacić sporo za bilety.

Adres www: www.trafixbus.com

Nasza ocena: 7

21 032 INF
23 brak zdjęcia
Autokary w Warszawie - wynajem

Poszukujesz doświadczonej firmy, która oferuje autokary-Warszawa? Wynajem autobusów i busów to nasze główne usługi, które oferujemy naszym klientom. Działamy już w całej Polsce od ponad 10 lat, dzięki czemu mamy ogromne doświadczenie w organizacji zarówno wycieczek krajowych, jak i zagranicznych. Przyjmujemy zarówno jednorazowe zlecenia, gdy trzeba zawieźć gości na wesele czy inną uroczystość, jak również jesteśmy do dyspozycji przedsiębiorców, którzy chcieliby nas wynająć na stałe, aby zorganizować stały transport dla pracowników. Nasze autobusy i busy posiadają nowoczesne i wygodne siedzenia, klimatyzację czy mikrofon, dzięki czemu wszyscy pasażerowie będą się czuli komfortowo. Nasi kierowcy jeżdżą już u nas przez wiele lat, a wielu z nich posiada również ogromne doświadczenie w wycieczkach zagranicznych, dzięki czemu możemy również podróżować po Europie. Teraz już wiesz, gdzie znajdziesz dobrą firmę oferującą autokary-Warszawa. Wynajem oferujemy zarówno na stałe, jak i możemy przewieźć pasażerów jednorazowo.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 7

21 030 INF
24 brak zdjęcia
Ustawianie zbieżności kół - Pruszcz Gdański

Proponujemy Państwu skorzystanie z jednej z naszych usług, jaką jest ustawianie zbieżności kół. Pruszcz Gdański to miasto, gdzie znajduje się nasz warsztat. Profesjonalny sprzęt i umiejętności pracowników sprawią, że będą Państwo zadowoleni z efektów, jakie przyniesie ustawianie zbieżności kół. Pruszcz Gdański z ogromnym zadowoleniem chwali jakość naszych rozwiązań. Z indywidualnym podejściem zajmiemy się każdym samochodem. W trosce o naszych klientów korzystamy jedynie ze sprawdzonych i niezawodnych metod działania. Więcej szczegółowych informacji udostępniamy na naszej stronie www.czogum-opony.pl

Adres www:

Nasza ocena: 7

8 098 INF
25 Niezawodne i bezpieczne auta do wypożyczenia
Niezawodne i bezpieczne auta do wypożyczenia

Dla wielu ludzi konieczność umieszczenia samochodu w warsztacie naprawczym jest poważnym kłopotem. Wszelkiego rodzaju trudności z tym związane narastają w momencie, gdy usterka jest naprawdę poważna, a jej usunięcie pochłonie duże ilości czasu. W takich sytuacjach wielu ludzi nie zastanawia się zbyt długo, tylko korzysta z usług, jakie oferuje wypożyczalnia samochodów (Bydgoszcz). W propozycji tego rodzaju firmy znajdują się nie tylko pojazdy osobowe, ale również auta dostawcze. To wszystko jednoznacznie pokazuje, że każdy, kto natychmiastowo potrzebuje solidnego i niezawodnego samochodu, na pewno znajdzie w ofercie opcję idealną dla siebie. Wszystkie dostępne usługi są świadczone w dobrych cenach i na naprawdę bardzo wysokim poziomie. To między innymi dlatego prezentowana wypożyczalnia samochodów (Bydgoszcz) systematycznie umacnia swoją pozycję na rynku i cieszy się rosnącą popularnością wśród kierowców.

Adres www: www.happyrent.pl

Nasza ocena: 7

17 850 INF
26 brak zdjęcia
Dobre akumulatory w pojeździe samochodowym

Każdy samochód osobowy powinien posiadać sprawny akumulator. Tego rodzaju rozwiązanie jest potrzebne nie tylko do uruchomienia silnika, ale również do włączenia szeregu innych potrzebnych funkcji. Nowoczesne akumulatory samochodowe (Sosnowiec) pozwalają między innymi na słuchanie radia na postoju. Dodatkowo dają możliwość włączenia świateł i systemu wymiany powietrza. Akumulator w samochodzie powinien być zawsze sprawny. Jest to szczególnie istotne w okresie zimowym, kiedy niskie temperatury mogą mieć negatywny wpływ na jego pracę. Przed nadejściem chłodnych dni warto jest zbadać stan swojego akumulatora. W ten sposób można uniknąć szeregu nieprzyjemnych sytuacji, bezpośrednio powiązanych z trudnościami w odpaleniu silnika. Dostępne w sprzedaży akumulatory samochodowe (Sosnowiec) zrobione są z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu charakteryzują się długowiecznością i skutecznością działania w każdych warunkach. Każdy, kto zdecyduje się na ich pozyskanie, będzie bez wątpienia zadowolony.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 7

16 061 INF
27 brak zdjęcia
Wypożyczalnia samochodów w Gdańsku i wybrzeżu.

Często nie chcemy na wakacje zabierać własnego samochodu. Bo taniej wychodzi pociągiem, bo boimy się o jego sprawność i wiele innych powodów. Na miejscu jednak często okazuje się, że w sumie jakieś małe autko by się przydało, bo znacznie wygodniej zwiedzać miasto samochodem, niż w komunikacji miejskiej, która nie pozwala na choćby odrobinę prywatności. Jeżeli wylądowałeś akurat nad morzem - z pomocą przychodzi wypożyczalnia samochodów Gdańsk. W swojej flocie posiadamy samochody takie jak m.in. Peugeot 107, Opel Corsa, Toyota Yaris, Ford Focus i wiele innych, zarówno ze skrzynią automatyczną jak i manualną. Wypożyczalnia samochodów Gdańsk oprócz samochodów osobowych posiada również w swojej ofercie busy pasażerskie. Ceny wynajmu auta zaczynają się już od 70 złotych za dobę. To naprawdę wyśmienita okazja, aby zwiedzić Gdańsk i okolice wygodnym samochodem, bez potrzeby angażowania w to swojego wysłużonego już pojazdu. Jeżeli wynajmiesz u nas auto na minimum 7 dni - otrzymasz jedną dobę gratis!

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 7

15 724 INF
28 brak zdjęcia
Skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych

Od 2007 roku działamy jako profesjonalny skup aut. Bielsko-Biała to miejsce, w którym prowadzimy naszą działalność. Skupujemy samochody uszkodzone różnych marek, zapewniając bardzo korzystne ceny. Chętnie zakupimy także samochody sprawne, nadające się do użytku. Zapewniamy bezpłatną wycenę oraz sprawną obsługę. Dysponujemy własną flotą transportową a pojazd jesteśmy gotowi odebrać z dowolnego, dogodnego dla klienta miejsca. Gotówka wypłacana jest od ręki. Już seki klientów zdecydowało się na skorzystanie z usług, jakie oferuje nasz skup aut. Bielsko-Biała to miasto, w którym w korzystny sposób można sprzedać samochód stary lub niesprawny. Prowadzona przez nas firma dysponuje także wszelkiego rodzaju częściami zamiennymi do samochodów różnych producentów.

Adres www:

Nasza ocena: 7

15 504 INF
29 brak zdjęcia
Prestige Tyres - opony pełne do wózków widłowych

Prestige Tyres to profesjonalna marka, dostarczająca na polski rynek opony pełne do wózków widłowych. Pracownicy firmy wychodzą naprzeciw potrzebom najwet najbardziej wymagających klientów, oferując opony o różnych wersjach i rozmiarach. Dostępne są więc opony czarne, w wersji niebrudzącej, quick i standard. Niewątpliwym atutem jest konkurencyjność cen oraz różnorodność rozmiarów, która sprawia, że klient może zamówić opony niemal w każdym rozmiarze takie jak: opona 5.00-8, 6.00-9 czy 10.00-20. Zamówienie większej liczby opon do wszystkich wózków w przedsiębiorstwie pozwala zaoszczędzić naprawdę duże pieniądze - nawet kilka tysięcy. Opony są wykonane z wysokiej jakości kauczuku, któy sprawdza się we wszystkich warunkach. Wybierz więc opony o najlepszym dla siebie rozmiarze: 10.00-20, 6.00-9 czy opona 5.00-8 i ciesz się jakością opon, które posłużą ci długie lata, dając przy tym zadowolenie i satysfakcję.

Adres www:

Nasza ocena: 7

15 288 INF
30 brak zdjęcia
Samochody używane w doskonałym stanie

Nasza firma to sprzedaż samochodów używanych w doskonałym stanie technicznym i wizualnym. Oferujemy używane samochody z salonu, dostępne w atrakcyjnych cenach. Są to pojazdy regularnie serwisowane, bezwypadkowe i bogato wyposażone. Wiele z nich wyróżnia się bardzo niskim przebiegiem, dzięki czemu jakością niemal dorównują nowym pojazdom z salonu. Realizujemy także skup i wymiany samochodów, a także serwisujemy oferowane używane samochody z salonu. W naszej ofercie można znaleźć setki modeli aut takich marek jak BMW, Subaru, Chevrolet. Znalezienie odpowiedniego pojazdu ułatwia zamieszczona na stronie wyszukiwarka.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 7

14 351 INF
31 brak zdjęcia
Fachowa auto kasacja

Firma Holdmar jest przedsiębiorstwem usługowym nastawionym na realizację zleceń, które obejmują czynność, jaką jest auto kasacja. Opisywana firma posiada wszelkie uprawnienia do realizacji takich usług oraz dysponuje odpowiednim sprzętem. Należy pamiętać o tym, że opisywane przedsiębiorstwo wystawia wszelkie niezbędne dokumenty potrzebne do wyrejestrowania pojazdu. Jest to więc legalna i bardzo profesjonalna auto kasacja. Oprócz tego oferta obejmuje inne pokrewne usługi, takie jak skup samochodów używanych czy też sprzedaż używanych części samochodowych za pośrednictwem internetowych serwisów aukcyjnych.

Adres www:

Nasza ocena: 7

12 972 INF
32 brak zdjęcia
Car snow socks from the manufacturer

AutoSock is a innovative and experienced company that provides wide range of high-quality textiles for vehicles that increase friction on ice and snow. AutoSock products (e.g. car snow socks) have great durability and traction wich is the key to maintain safety in snowy and icy environment. The products are very easy to mount, maintain and remove even during bad weather. Socks are reusable and washable, comfortable during driving, safe for alloy-rims and compatible with electronic safety-systems. Drivers in many countries use car snow socks due to their high efficiency and pro-environmental qualities.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 7

11 095 INF
33 brak zdjęcia
Profesjonalne zabezpieczenia w firmie Autozam

Autozam zaprasza do swojej siedziby w Warszawie, przy ulicy Powstańców Śląskich 80. Nasi specjaliści zamontują bez problemu najlepsze i sprawdzone zabezpieczenia antykradzieżowe, które w pełni zabezpieczą Państwa samochód przed kradzieżą. Jednym z najlepszych zabezpieczeń, montowanych w naszej firmie, jest blokada skrzyni biegów Warszawa. To zabezpieczenie, które doskonale zabezpiecza auto przed kradzieżą i które znane jest na całym świecie. Blokada skrzyni biegów warszawa pasuje do niemal każdego auta i jest bardzo prosta w obsłudze. Kierowca jedynie przekręca kluczyk. Zapraszamy do Autozam!

Adres www:

Nasza ocena: 7

9 830 INF
34 brak zdjęcia
Tanie i bezpieczne przesyłki zagraniczne

Przesyłki zagraniczne często kosztują o wiele więcej niż krajowe. Tymczasem wcale nie musi tak być! Glob kurier to przesyłki zagraniczne w wyjątkowo niskich cenach. Poprzez podanie danych przesyłki takich jak rozmiar, waga, miejsce do którego ma dotrzeć możesz wybrać kuriera najbardziej odpowiadającego Twoim potrzebom. Gwarantujemy nie tylko niskie ceny ale i wysoką jakość usług oraz bezpieczeństwo przesyłki którą możesz obserwować online. To jedna z najlepszych ofert na rynku przewozów kurierskich. Poznaj naszą ofertę, odwiedź naszą stronę internetową www.globkurier.pl i dowiedz się więcej.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 7

6 096 INF
35 brak zdjęcia
Akumulatory samochodowe na Motorarea.pl

Wszystko co potrzebne do samochodu znajdą Państwo teraz w jednym miejscu: na www.motorarea.pl! Nasz sklep Motorarea.pl oferuje Państwu bardzo bogady asortyment produktów samochodowych. W naszej ofercie znajdują się akumulatory, dywaniki, zapachy, filtry, wycieraczki, różnego rodzaju oleje, żarówki oraz narzędzia. Szczególnie polecamy akumulatory samochodowe renomowanych marek BOSCH i CENTRA, dostępne w naszym sklepie. Każdy akumulator samochodowy BOSCH reprezentuje najwyższą jakość w dziedzinie akumulatorów. Akumulator samochodowy BOSCH to po prostu dobry wybór w dobrej cenie! Zapraszamy na www.motorarea.pl!

Adres www:

Nasza ocena: 7

5 372 INF
36 brak zdjęcia
Sklep EuroPart oferuje części TIR.

W bogatej ofercie sklepu EuroPart znaleźć można między innymi części TIR oraz inne akcesoria, dodatki i części do samochodów (głównie ciężarowych). Części TIR, zakupione w sklepie EuroPart to gwarancja najwyższej jakości produktów w konkurencyjnych cenach. Największe zalety sklepu EuroPart to bardzo przejrzyście opisane zasoby sklepu, całodobowy dostęp, jak również bogate możliwości filtrowania zamawianych części i produktów. Działalność firmy trwa od roku 1999 - przez te 14 lat Europart zdobywało coraz to nowych klientów, którzy nie tylko wracali, ale przyciągali kolejnych.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 7

2 453 INF
37 Skup aut Gdańsk

Autoskup24 www.autoskup24.com to miejsce, gdzie każdy klient może sprzedać swoje auto. Firma, skupuje auta osobowe, terenowe, dostawcze i samochody uszkodzone. Skup aut Gdańsk to niewątpliwie szybki sposób na zdobycie gotówki. Autoskup24 przyjmuje samochody każdej marki i każdego rocznika. Nie ma problemu również w sprzedaży aut angielskich. Dzięki profesjonalizmowi, który oferuje firma, transakcja przebiega bez żadnych problemów. Skup aut Gdańsk to bez wątpienia dobry biznes. Profesjonalna obsługa i wykwalifikowana kadra pracowników, zagwarantują najlepszą wycenę, każdego samochodu osobowego lub uszkodzonego.

Adres www: http://www.autoskup24.com

Nasza ocena: 7

2 386 INF
38 brak zdjęcia
Regeneracja układów wtryskiwaczy w Poznańskim T.I.

Turbo Injection jest firmą, która kompleksowo zaopiekuje się każdym silnikiem diesla. Nasza priorytetowa usługa to wykonywana w Poznaniu regeneracja wtryskiwaczy i turbosprężarek, dzięki nam owe elementy posłużą Państwu jeszcze wiele lat. Taka regeneracja wtryskiwaczy w poznańskiej firmie odbywa się trzy etapowo, co pozwala na uzyskanie doskonałego efektu. Oferujmy również naprawę silników takich aut jak Renault, Toyota, Volkswagen, Audi, które wykonujemy w ekspresowym tempie, aby mogli Państwo jak najszybciej ponownie przemieszczać się za pomocą swojego auta. Wszystkie wykonywane przez nas usługi oraz użyte przez nas części objęte są całkowitą gwarancją. Z naszą pomocą każdy silnik diesla zyska nową jakość.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 7

2 559 INF
39 brak zdjęcia
Wypożyczalnia lawet na szybkich autach

Autoti to wypożyczalnia autolawet, która gwarantuje niskie ceny. Działa na terenie województwa wielkopolskiego. Siedziba Autoti znajduje się bowiem w Czerwonaku. Firma coraz lepiej się rozwija, ponieważ Wielkopolska to wciąż dobry rynek, w którym handel samochodami nowymi i używanymi cieszy się zainteresowaniem. Wypożyczalnia autolawet Autoti potrafi zainteresować klientów swoją ofertą i przekonać do swoich usług. Jeżeli chcemy zapoznać się ze szczegółami to warto odwiedzić stronę internetową tej wypożyczalni, czyli Autoti.pl. Tutaj można zapoznać się z opisem wyposażenia autolawet a także z cennikiem firmy.

Adres www:

Nasza ocena: 7

2 538 INF
40 brak zdjęcia
Transport sanitarny i inne usługi medyczne

Transport sanitarny i medyczny oraz przewóz osób niepełnosprawnych, a także transport materiałów medycznych - wszystko to znaleźć można w ofercie firmy Ochrona Medyczna. Przedsiębiorstwo od dłuższego już czasu świadczy tego typu usługi, zdążyło wyrobić sobie renomę oraz opinię rzetelnej firmy. Wszystko to gwarantuje pewność, iż transport sanitarny oraz pozostałe usługi świadczone są przez firmę na najwyższym poziomie. Aby skorzystać z oferty Ochrony Medycznej wystarczy wejść na stronę internetową przedsiębiorstwa, gdzie można zapoznać się ze szczegółami oferty oraz w każdej chwili skontaktować się z przedstawicielem firmy.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 7

2 340 INF
41 brak zdjęcia
wynajem busów w poznaniu z www.autonaczas.com.pl

Potrzebujesz samochodu? A może interesuje Cię wynajem busów (Poznań)? Profesjonalna firma Autonaczas ma specjalną propozycję właśnie dla Ciebie. Jest to profesjonalne miejsce, które świadczy konsumentom takie usługi jak wynajem busów (Poznań) oraz samochodów osobowych. Firma dysponuje wieloma modelami i klasami pojazdów, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Co jednak ważne, oferuje ona równie atrakcyjne ceny, jednak połączone z jakością i sprawnością wynajmowanych aut. Autonaczas (www.autonaczas.com.pl) to godna polecenia marka dbająca o zadowolenie i satysfakcję swojego każdego klienta.

Adres www:

Nasza ocena: 7

2 321 INF
42 brak zdjęcia
Satis - Monitoring GPS

Każdy właściciel firmy, która posiada flotę pojazdów służbowych chce, by użyczane pracownikom samochody nie były używane (albo były używane tylko w niewielkim stopniu) do celów prywatnych. Aby mieć nad tym kontrolę, firma Satis oferuje swoim klientom monitoring GPS. Urządzenia (monitoring) GPS umieszczane w samochodach umożliwiają zarówno kontrolę trasy, jaką pokonują pojazdy, ale także zużycie paliwa, stan licznika, ilość motogodzin czy również użycie akcesoriów, takich jak pasy bezpieczeństwa. W ofercie firmy znajduje się również profesjonalne oprogramowanie do tego sprzętu

Adres www:

Nasza ocena: 7

1 886 INF
43 brak zdjęcia
Dobre opony zimowe - opony-flota.pl

Wysokiej jakości opony zimowe, letnie oraz całoroczne znaleźć można w sklepie na stronie opony-flota.pl. Bogata oferta sklepu zawiera też felgi, czy kosmetyki samochodowe. Opony zimowe i inne dostępne w sklepie opony-flota.pl to produkty najlepszych producentów takich jak Bridgestone, Yokohama, Michelin czy Fulda. Felgi każdy klient może dobrać do swojego samochodu za pomocą wyszukiwarki umieszczonej na stronie sklepu. Obecnie firma oferuje też dwie ciekawe promocje - za zakup kompletu opon Goodyear albo Dunlop, klient otrzyma zestaw kosmetyków samochodowych gratis.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 7

2 408 INF
44 brak zdjęcia
wynajem samochodów gdańsk

Wynajem samochodów Gdańsk to oferta firmy Auto Cool. Jesteś osobą prywatna i zepsuło Ci się auto? Wybierz samochód osobowy z dostępnych modeli i nie martw się jak dojedziesz rano do pracy lub odwieziesz dzieci do szkoły. Potrzebujesz auta dostawczego? Auto Cool posiada ich duży wybór. Bez problemu przewieziesz to co chcesz. Jesteś właścicielem firmy i planujesz większe spotkanie i musisz zorganizować transport? Możesz wypożyczyć tyle aut ile chcesz, na jak długo potrzebujesz. Wynajem samochodów Gdańsk w Auto Cool to niezwykle atrakcyjna oferta dla każdego!

Adres www:

Nasza ocena: 7

2 237 INF