Pozycja Krótkie podsumowanie serwisu i oferty Ranking Odwiedziny Nota Końcowa
1 Języki obce dla każdego

Zawsze może być dobry czas na to, by nauczyć się nowego języka, który będzie znalazł odpowiedni i dzięki któremu chętnie spędzimy tutaj trochę czasu. W takim razie może powinniśmy sprawdzić jak konkretnie to miejsce działa i jak wiele jest A nam zaoferować właśnie dzisiaj. Na pewno możemy udać się na kurs języka francuskiego, Łódź. Będziemy się pewnie tutaj rewelacyjnie bawić i przekonamy się sami, że jest to piękny język, którego chętnie się nauczymy. W takim razie powinniśmy już dzisiaj sprawdzić ten kurs języka francuskiego, Łódź. Nie poznamy też inne osoby, które tak samo jak my pragną nauczyć się wielu języków na dzisiaj.

Adres www: https://akcent-edu.pl/jezyk-francuski-k-48.html

Nasza ocena: 4

108 041 INF
2 Kurs technik masażysta w Zielonej Górze

Masz silne ręce i jesteś wytrzymały? To świetnie, bo mamy dla ciebie propozycję! Mianowicie bardzo dobry zawód, jakim jest technik masażysta. Zielona góra to miejsce, w którym znajduje się nasza Medyczna Szkoła Policealna. Pragniemy nauczać ludzi z pasją, którzy chcą zdobywać wiedzę, aby później wykorzystać ją w pracy. Technik masażysta, Zielona Góra, to gwarantowana praca. Możesz pracować w ośrodkach rehabilitacji, SPA lub otworzyć własny gabinet. Dzięki nam nie doświadczysz bezrobocia, ponieważ będziesz miał rzetelny fach w kieszeni. Wejdź na stronę i sprawdź, jak się zapisać! Zdobądź profesjonalne kwalifikacje już dziś!

Adres www: http://msp.zgora.pl/technik-masazysta/

Nasza ocena: 4

98 813 INF
3 Wybór organizatora wyjazdów językowych
Wybór organizatora wyjazdów językowych

Dla wielu osób najskuteczniejszym sposobem nauki języka obcego jest wyjazd za granicę, takie możliwości daje osobom dorosłym, jak i młodzieży agencja Language Abroad, z wieloletnim doświadczeniem w branży i setkami pozytywnych opinii na temat jej działalności. Organizowane z pasją i zaangażowaniem kursy językowe za granicą dla młodzieży dotyczą kilku regionów świata, w miejscach docelowych przez cały czas trwania wyjazdu, będziemy mogli skupić się na postępach w nauce języka angielskiego, hiszpańskiego czy niemieckiego. . Oferta wskazanej w tekście szkoły jest dynamicznie poszerzana, również o propozycje dla rodzin czy związane z kursami specjalistycznymi, na przykład dla kadry zarządzającej i menadżerów. Przybliżane pod kątem przebiegu i zalet kursy językowe za granicą dla młodzieży i dzieci, to szansa skutecznej i szybkiej nauki nie tylko popularnych języków europejskich, lecz również najważniejszych języków azjatyckich.

Adres www: languageabroad.com.pl

Nasza ocena: 4

89 313 INF
4 Elpax i nauka dla każdego

Elpax to profesjonalny ośrodek szkoleniowy, gdzie możecie zapisać się do szkoły policealnej oraz do ośrodka edukacyjnego dla nauczycieli. Organizujemy również szkolenia BHP. Śląsk - jeżeli myślicie o podwyższeniu swoich kwalifikacji zawodowych, to koniecznie musicie się do nas zgłosić. Wybierzcie nasze najlepsze, profesjonalne szkolenia BHP. Śląsk - wszyscy pracodawcy muszą pamiętać o tym, że zarówno oni, jak i ich pracownicy muszą przechodzić szkolenia wstępne i okresowe BHP. My je organizujemy dla różnych grup pracowniczych w naszym ośrodku szkoleniowym lub w miejscu wskazanym przez zleceniodawcę.

Adres www: http://www.elpax.pl/osrodek-szkoleniowy/szkolenia-bhp.html

Nasza ocena: 4

84 188 INF
5 http://www.kochtex.pl/
Wybór obiektu do organizacji konferencji

Podjęcie decyzji dotyczącej wyboru ośrodka, w którym zostanie zorganizowane planowane szkolenie czy konferencja nie zawsze bywa łatwe, wiele podmiotów gospodarczych z regionu wielkopolskiego, wystawia najlepsze oceny centrum Kochtex, z wieloletnią praktyką na rynku. Tylko wybrane ośrodki konferencyjne (Wielkopolska) są w stanie zbliżyć się pod względem poziomu usług do propozycji wymienionego obiektu, zajmującego się kompleksowym przygotowywaniem spotkań biznesowych, z obsługą cateringową włącznie. . Na każdym etapie współpracy z tym centrum skorzystamy z pomocy doradczej doświadczonych i zaangażowanych w swoje obowiązki fachowców, mających na swoim koncie dziesiątki przedsięwzięć, o takiej specyfice. Tylko wybrane ośrodki konferencyjne (Wielkopolska) dają nam możliwość wynajmu jedenastu sal szkoleniowych, różniących się metrażem, wyposażeniem czy sposobem ustawienia mebli konferencyjnych, warto już dzisiaj dokonać rezerwacji.

Adres www: www.kochtex.pl

Nasza ocena: 4

83 028 INF
6 brak zdjęcia
Najlepsze studia w Warszawie dla wszystkich

Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna zaprasza do podjęcia studiów. Jeżeli interesuje Was dalsza nauka po maturze lub chcecie uzupełnić swoją wiedzę po skończonym licencjacie, to nasza szkoła jest odpowiednia dla Was. Zapraszamy na studia zaoczne. Pedagogika to nasz naczelny kierunek, który cieszy się sporą popularnością wśród naszych przyszłych studentów. Oferujemy Wam również naukę na takich kierunkach, jak: dziennikarstwo, socjologia, politologia, logistyka, zarządzanie. Pracujecie w tygodniu, jednak chcecie dalej kontynuować naukę? To dla Was są właśnie nasze studia zaoczne. Pedagogika to bardzo dobry kierunek, dzięki czemu będziecie w przyszłości mogli podjąć pracę w takich miejscach, jak przedszkole, żłobek, kluby opieki nad Maluchami, w ośrodkach adopcyjnych i innych. Pokażemy Wam w jaki sposób pracować z dziećmi, jakie zajęcia możecie z nimi prowadzić, jakie zabawy im proponować, jak prowadzić zajęcia korekcyjne oraz wiele innych. Dzięki nam na pewno zdobędziecie odpowiednią wiedzę.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 4

71 278 INF
7 brak zdjęcia
Sala kongresowa na wschodzie Polski

Szukasz miejsca gdzie mógłbyś zrealizować swoje wydarzenie? My będziemy mogli łatwo ci pomóc. Już od kilku lat prowadzimy centrum kongresowe. Naszym głównym celem jest organizacja imprez na dużą skalę, jednak często także pomagamy firmom i przedsiębiorcom w organizacji ich bankietów. Wszystkie usługi, jakie oferujemy kosztują u nas niewiele, przez co wiele osób decyduje się na to aby w naszej placówce zorganizować takie wydarzenie. Jeśli szukasz dobrego miejsca na bankiet czy konferencję, to przyda się nasza sala kongresowa. Podkarpackie to miejsce gdzie blisko jego stolicy znaleźć można nasze budynki. Posiadamy przestronny parking dla gości, w którym zapewnimy ochronę pojazdów twoich współbiesiadników. Można u nas również zamówić doskonały catering na poczęstunek dla gości, a ci którzy przyjadą z daleka mogą również liczyć na zapewnienie noclegu w zaprzyjaźnionych hotelach. Wszystko to proponuje ci nasza sala kongresowa. Podkarpackie to województwo w którym łatwo można nas znaleźć. Zapraszamy!

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 4

58 801 INF
8 brak zdjęcia
Atrakcyjne cenowo kolorowanki dla dzieci

W sytuacji, gdy na zewnątrz panuje brzydka pogoda, dobrze jest zapewnić dziecku atrakcje, które pozwolą na przyjemne spędzanie czasu w domu. Wśród rozwiązań, które dają dużo radości, a przy tym pozwalają na lepsze poznawanie świata, można wskazać między innymi kolorowanki. Sklep internetowy Wydawnictwo MD zajmujący sprzedażą tego rodzaju rozwiązań cieszy się na rynku coraz większą popularnością. To w dużej mierze zasługa tego, że poszczególne rozwiązania z oferty reprezentują najwyższą jakość wykonania. Wśród rozwiązań wchodzących w skład asortymentu polecanego sklepu znajdują się nie tylko kolorowanki, ale również książeczki z bajkami i encyklopedie wiedzy z dużą ilością atrakcyjnych obrazków. Dla małych dzieci dobrym sposobem na kształtowanie umiejętności manualnych są kolorowanki. Sklep z rozwiązaniami przeznaczonymi dla dzieci stara się spełnić oczekiwania każdego malucha. Oferowane rozwiązania reprezentują najwyższą jakość wykonania i kształtują wiedzę dziecka o otaczającym świecie.

Adres www:

Nasza ocena: 4

41 633 INF
9 brak zdjęcia
Cennik tłumaczenia pisemnego

Przedsiębiorstwo usługowe Fatix jest profesjonalnym biurem tłumaczeń działającym w tej branży od przeszło 10 lat. Naszą firmę tworzy zgrany zespół zaawansowanych, doświadczonych i cenionych tłumaczy przysięgłych. Wykonujemy tłumaczenia cennik na przeszło 20 popularnych języków obcych, m.in. angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, chorwacki, rosyjski itd. Wypracowaliśmy sobie bardzo dobrą renomę w branży tłumaczeń o czym świadczy bezustannie rosnące grono stałych klientów. Obsługujemy wiele dużych i prężnie działających firm międzynarodowych. Jesteśmy znani z dokładności i rzetelności. Wszelkie zlecenia tłumaczenia cennik wykonujemy w możliwie najkrótszym czasie.Nasze usługi obejmują tłumaczenia pisemne, np. wszelkiego rodzaju dokumenty, umowy, normy itd. Współpracujemy z doświadczonymi native-speakerami,dzięki którym tworzymy nagrania oraz wykonujemy tłumaczenia głosowe. Montujemy skład graficzny. Dzięki posiadanym kompetencjom i doświadczeniu podejmiemy się nawet trudnych zleceń.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 4

36 675 INF
10 brak zdjęcia
Hotel Henlex idealnie nadaje się do organizacji szkoleń

Szkolenia są coraz częściej organizowane przez same firmy, lub przez wyspecjalizowane ośrodki szkoleniowe. Jednak nawet one nie zawsze posiadają własne lokale do przeprowadzenia szkoleń. Ma to swoją logikę, bo wiele firm oczekuje wykonania szkolenia we wskazanych przez nich obiektach. Bardzo często są to hotele. Każdy z nich musi posiadać podstawowe wyposażenie do szkolenia, jakim jest sala szkoleniowa. Poznań to miasto, w którym organizuje się wiele szkoleń. W obecnym biznesie to norma. Pracownicy coraz częściej podnoszą swoje kwalifikacje. Miejscem, w którym coraz częściej przebywają jest więc sala szkoleniowa. Poznań posiada hotel Henlex, który idealnie nadaje się do organizacji takich szkoleń.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 4

31 558 INF
11 brak zdjęcia
Mystery call - badanie jakości obsługi

Ogromny wpływ na skuteczność sprzedażową ma jakość obsługi klienta, a więc umiejętność nawiązania dobrego kontaktu przez sprzedawcę, zdolność do przekonywania, stworzenie pozytywnego klimatu dla całego procesu sprzedaży. Istotnym elementem jest proces szkoleń pracowników, następnie zaś kontrola nad trzymaniem się wytyczonych na szkoleniach standardów. Usługa mystery call polega na wcieleniu się odpowiednio przygotowanego człowieka w rolę klienta danej firmy sprzedaży wysyłkowej lub zdalnej sprzedaży usług, abonamentów. Podstawiony klient zachowuje się jak typowy klient, jednak jest wyczulony na reakcje sprzedawcy i zadając wyznaczone w scenariuszu pytania ma możliwość ocenić kompetencje i umiejętności interpersonalne sprzedawcy. Przygotowany z badania mystery call raport pozwala pracodawcy ocenić profesjonalność i skuteczność swoich pracowników.

Adres www:

Nasza ocena: 4

28 047 INF
12 brak zdjęcia
Jsystems - szkolenia dla informatyków

Obecnie jednym z najpopularniejszych zawodów, jest zawód informatyka. Dlaczego tak się stało? Ponieważ świat stał się miejscem skomputeryzowanym i dziś już prawie nikt nie wyobraża sobie życia, pozbawionego dostępu do globalnej sieci. Dzięki komputerom życie stało się o wiele łatwiejsze. Prostsze stało się załatwianie codziennych spraw czy nawet nawiązanie kontaktu z drugą istotą. Jeśli więc pragniesz dostosować się do rytmu życia w dwudziestym pierwszym wieku, to postaw na zawód, który zawsze będzie miał przysłowiowe wzięcie. Mówiąc wprost: zostań informatykiem. Jak tego dokonać? W pierwszej kolejności powinieneś zainwestować w swoją wiedzę. Zapisz się na szkolenie z popularnego języka programowania takiego jak java. Szkolenia tego typu organizuje firma Jsystems. Warto dodać, że kiedy już opanujesz podstawy dotyczące języka, jakim jest java, szkolenia dodatkowo pomogą Ci rozwijać swoje umiejętności, a także otworzą drogę wprost do kariery. Skorzystaj ze swojej szansy już dziś. Zapraszamy na szkolenia.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 4

24 254 INF
13 brak zdjęcia
Profesjonalne szkolenia w Krakowie

Aby pracownicy pracowali wydajniej i efektywniej, warto dla nich zorganizować szkolenia dla pracowników, Kraków. Szkolenia są prowadzone przez firmę, która posiada wieloletnie doświadczenie. Natomiast zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych i odpowiednio wykształconych trenerów. Są one nastawione na skuteczność, profesjonalizm oraz efektywność. Firma prowadzi szkolenia m.in. z zakresu rozwoju osobistego, a także doradztwa biznesowego. Dzięki takim szkoleniom rozwijają się nie tylko pracownicy, ale również firma. Prowadzone są zarówno szkolenia otwarte, jak i zamknięte. Szkolenia dla pracowników, Kraków to idealny sposób na rozwój, który pozwoli na osiąganie coraz lepszych wyników pracowników, a także firmy. Dlatego warto zainwestować w takie szkolenia dla swojej firmy.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 4

22 686 INF
14 brak zdjęcia
Collegium Gedanense, czyli dobre liceum Gdańsk

Collegium Gedanense to znakomite niepubliczne liceum. Gdańsk to jego siedziba. Z pewnością warto się zastanowić nad wyborem tej właśnie szkoły. Najważniejszą nagrodą i wyróżnieniem dla Collegium Gedanense jest to, że polecają je sami uczniowie. To duże wyróżnienie dla liceum. Gdańsk, Gdynia i Sopot to trzy miasta, skąd pochodzą uczniowie tej szkoły. Oprócz oczywiście rozwijania zdolności intelektualnych, poszerzania swojej wiedzy, uczniowie mają tutaj możliwość również rozwoju emocjonalnego. Opuszczają tę szkołę, jako dojrzali ludzie, którzy chcą realizować swoje plany. Aby zapoznać się z ofertą tej szkoły warto odwiedzić stronę Cg.gda.pl.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 4

4 222 INF
15 brak zdjęcia
Nowa jakość szkolnego nauczania, czyli e-learning

Rewolucja technologiczna i informatyczna odwróciła codzienność do góry nogami. Szeroka gama dobrodziejstw weszła także na teren placówek oświatowych. Preferowana przez Tell Me More metoda nauki, w oparciu o e-learning w szkole jest nowoczesnym podejściem do przyswajania wiedzy. Ponadto uczniowie po zakończonej lekcji w zaciszu domowym mogą sięgnąć do interaktywnych ćwiczeń przygotowanych przez Tell Me More w celu utrwalenia nabytych wiadomości. E-learning w szkole wzbogaca zajęcia oraz pozwala odejść od ciężkich podręczników. To nowa jakość nauczania, która sukcesywnie znajduje coraz więcej swoich zwolenników, nie tylko wśród uczniów, ale także w kręgu nauczycieli.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 4

3 898 INF
16 brak zdjęcia
Zajęcia z języka dla niemowląt do 3 lat

Program musical Babies to nowatorskie zajęcia dla niemowląt i dzieci nieco starszych (w wieku do trzech lat). W ramach tego programu malce uczą się nie tylko podstaw języka angielskiego, ale i uczą się śpiewać, tańczyć, bawić w grupie rówieśników. Zajęcia dla niemowląt to swego czasu nowatorski program dostępny tylko w stolicy. Dziś już dostępny jest w innych miejscach na terenie kraju. Warto więc zajrzeć na stronę www.musicalenglish.pl i zapoznać się z ofertą oraz z miastami, w których można szkraba zapisać na te jakże potrzebne zajęcia.

Adres www:

Nasza ocena: 4

4 656 INF
17 http://sklep.insgraf.pl/217-sala-gimnastyczna
Drabinki gimnastyczne w ofercie Insgraf. Po prostu dobry wybór.

Insgraf to firm, która oferuje wszystkie przedmioty, które są niezbędne do wyposażenia szkoły, czyli sal lekcyjnych, sal gimnastycznych i pokoju nauczycielskiego. Insgraf prowadzi sklep internetowy, który można znaleźć pod adresem Sklep.insgraf.pl. Właśnie tutaj można zobaczyć drabinki gimnastyczne, ale ławki, czy też krzesła. Insgraf to firma, która z pewnością wyróżnia się jakością oferty. Drabinki gimnastyczne to podstawowe wyposażenie sali gimnastycznej. Jeżeli zatem szkoła szuka wyposażenia w dobrej cenie i jednocześnie zależy jej na odpowiedniej jakości wyposażenia to z pewnością warto odwiedzić stronę sklepu.

Adres www: sklep.insgraf.pl

Nasza ocena: 4

3 861 INF
18 brak zdjęcia
Edukole to najlepsze przedszkole Długołęka

Położone niedaleko Wrocławia Edukole - Przedszkole Długołęka to doskonałe miejsce nauki i zabawy dla dzieci. Sale dydaktyczne jakimi dysponuje Edukole są duże i kolorowe, zaplecze plastyczno-teatralne wspomoże artystyczny rozwój dziecka, a plac zabaw zapewni aktywną zabawę na świeżym powietrzu. Edukole zatrudnia kompetentną kadrę, która zatroszczy się o naukę dzieci i zapewni im ciekawy rozkład dnia. Przedszkole Długołęka posiada także przystosowane do dzieci łazienki, taras i dogodny dla rodziców parking. Przygotowywane posiłki są doskonale zbilansowane i zdrowe. Czesne już o 450 zł.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 4

4 108 INF
19 brak zdjęcia
Oferta dla branży spożywczej - wdrażanie haccp kraków

Branża spożywcza jest bardzo popularna w dzisiejszych czasach. Praktycznie każdy z niej korzysta, dlatego też osiąga ona spore zyski. Jednak branża ta jest ograniczona ryzykiem i licznymi kontrolami Sanepidu, dlatego każda firma działająca w tej branży powinna się zapoznać z ofertą firmy Food-Safety. Jej główną domeną jest wdrażanie haccp Kraków, ale świadczy też ona inne rozliczne usługi w tej dziedzinie. Przeprowadza ona wdrażanie haccp Kraków szybko i precyzyjnie, ponadto gwarantuje pomoc w razie jakichkolwiek kłopotów związanych z obsługą tego systemu.

Adres www:

Nasza ocena: 4

4 990 INF
20 http://www.languageabroad.com.pl/home
nauka za granicą - najważniejsza jest praktyka

Językowe zajęcia w kraju, w którym dany język jest powszechnie obowiązujący to idealny sposób na efektywną komunikację. Zajęcia nie kończą się wówczas po wyjściu z sali, ale prawdziwa lekcja rozpoczyna się w życiu codziennym. Nauka za granicą to oferta agencji edukacyjnej Language Abroad, dla której priorytetowym celem jest maksymalizacja zadowolenia kursantów. Szkolenie językowe to nie jedyny element, który przyswaja uczeń. Nauka za granicą to także nauka kultury obcego kraju oraz nauka myślenia w danym języku.

Adres www: www.languageabroad.com.pl

Nasza ocena: 4

3 958 INF
21 brak zdjęcia
Informatyka w Warszawie - Akademia Vistula

Studia informatyczne to doskonały pomysł dla wszystkich, których poważnie interesują komputery. Informatyka Warszawa rozwija się coraz szybciej, dzięki czemu przybywa zajęć dla osób z takim wykształceniem. Informatyka Warszawa to jeden z kierunków, jakie znaleźć można w ofercie Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie. Oferuje on takie specjalności (na studiach I stopnia czyli licencjackich) - gry komputerowe, informatyka w biznesie, informatyka w systemach pomiarowych, modelowanie i wdrażanie systemów informatycznych, sieci komputerowe, technologie baz danych i technologie internetowe.

Adres www:

Nasza ocena: 4

4 217 INF
22 brak zdjęcia
Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych w Rzeszowie

Ogólnopolski Ośrodek Rozwoju Zawodowego to projekt, który ma na celu umożliwić ludziom w różnym wieku podjęcie kariery zawodowej. W jego skład wchodzi np. lo dla dorosłych. Rzeszów jest jednym z miejsc, gdzie marka działa. Lo dla dorosłych Rzeszów to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto wcześniej nie mógł podjąć edukacji w szkole średniej. Różne okoliczności zdarzają się ludziom, ale warto jest mieć możliwość skorzystania z późniejszego rozwoju. Nigdy nie jest na niego za późno, dlatego warto skorzystać z programu Progres.

Adres www:

Nasza ocena: 4

4 982 INF
23 http://www.osk-alcar.pl
Dobra szkoła jazdy Gdynia, oferta Al-Car

W każdym mieście działa szkoła jazdy. Gdynia to miasto, gdzie działa na przykład szkoła jazdy Al-Car, która trzeba może pochwalić się wysoką zdawalnością egzaminów przez swoich kursantów. Po prostu Al-Car to dobra szkoła jazdy. Gdynia to miasto, gdzie szkoły jazdy muszą oferować konkurencyjne warunki. Tutaj działa wiele szkół jazdy i oczywiście każda chce się utrzymać. Al-Car to profesjonalni instruktorzy, którzy dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy potrafią odpowiednio przygotować swoich kursantów do egzaminu. Tutaj z pewnością można się zgłosić, jeżeli chcemy nauczyć się jeździć i zdać egzamin.

Adres www: www.osk-alcar.pl

Nasza ocena: 4

4 165 INF
24 brak zdjęcia
Prosta i intuicyjna kontrola zarządcza w szkole

Kontrola zarządcza w szkole to bardzo efektywne rozwiązanie by poprawić efekty i osiągi placówki, a także pomaga w osiąganiu zamierzonych celów. Jest to jednak bardzo trudne do zrealizowania, dlatego by pomóc dyrektorom szkół wydawnictwo prawnicze- OficynaMM przygotowała multimedialny program który w dużym stopniu ułatwi ten proces. Płyta zawiera wiele solidnie opracowanych materiałów pomocniczych, a także gotowych do druku niezbędnych dokumentów bez których kontrola zarządcza w szkole nie może zostać przeprowadzona. Gorąco polecamy i zachęcamy do zakupu, a także zapraszamy na stronę internetową wydawnictwa pod adresem www.oficynamm.pl

Adres www:

Nasza ocena: 4

4 089 INF
25 kurs niemieckiego online
kurs niemieckiego online

Kurs niemieckiego online to lekcje opracowane przez germanistkę - Katarzynę Wojewódkę. Przeznaczone są do samodzielnego przerobienia w domu. Zawierają najważniejsze słownictwo i gramatykę, praktycznie przygotowując do posługiwania się nowym językiem. Kurs niemieckiego online podzielny jest tematycznie i pojawiają się w nim takie zagadnienia jak: przedstawianie siebie, podróżowanie, zakupy, nazwy dni, tygodni i miesięcy, kolory itp. Kurs Katarzyny Wojewódki pozwoli Ci samodzielnie zaplanować czas pracy. Na koniec będziesz mógł wykonać test, który sprawdzi Twoje umiejętności. Kurs dostosowany jest do poziomu podstawowego.

Adres www: www.niemiecki.w15dni.pl

Nasza ocena: 4

3 887 INF
26 international school lodz
international school lodz

Każda szkoła ma za zadanie poszerzać wiedzę swoich uczniów na konkretne tematy i dawać im stosowne wykształcenie. Dużo do zaoferowania ma international school lodz, w której wszystkie przedmoity wykłada się w języku angielskim. Szkoła international school lodz, ma bardzo wysoki poziom nauczania, gdyż zatrudnia najlepszych nauczycieli języka angielskiego. Do dyspozycji uczniów w tej szkole są ciekawe atrakcje, jak korty tenisowe, basen, sale gimnastyczne, gdzie można rozwijać swoje pasje i hobby. Warto zainteresować się ofertą tej szkoły i czerpać z tego liczne korzyści.

Adres www: www.interschool.uni.lodz.pl

Nasza ocena: 4

4 540 INF
27 brak zdjęcia
niemiecki lublin

Naukowcy twierdzą, iż najlepszy czas na naukę języków obcych to okres dzieciństwa. My uważamy, że to nieprawda - każda pora jest odpowiednia, wystarczą tylko chęci. Nasza Szkoła Językowa Euroalphabet kieruje swoją ofertę nie tylko do dzieci, ale również osób dorosłych. W naszej ofercie proponujemy kursy zarówno popularnych, jak angielski bądź niemiecki (Lublin), jak i niszowych, na przykład język hebrajski. Prowadzimy lekcja w grupach liczących maksymalnie 12 osób, co pozwala na odpowiedni komfort nauki. Zapraszamy, zwłaszcza dorosłych, na kursy certyfikatowe: Cambridge - język angielski oraz Goethe Institut - język niemiecki (Lublin).

Adres www:

Nasza ocena: 4

4 545 INF
28 brak zdjęcia
Zwolnienie pracownika oferta firmy Seka.

Zwolnienie pracownika nie jest prostym zadaniem, dlatego należy wiedzieć przede wszystkim jak dokonać tego niezbyt miłego obowiązku. Jeżeli nie wiemy, w jaki sposób to zrobić to warto się zgłosić do firmy Seki. Ten właśnie podmiot prowadzi od ponad 15 lat dział prawny, który udziela porad pracodawcom. Zwolnienie pracownika nie jest łatwym zadaniem, dlatego warto skorzystać z porad specjalistów. Seka gwarantuje profesjonalną pomoc, a szczegóły dotyczące doradztwa z zakresu prawa pracy można znaleźć na stronie internetowej tej firmy, czyli Seka.pl.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 4

3 640 INF
29 brak zdjęcia
robotyka - warsztaty dla dzieci Warszawa

Pragniesz pokierować edukacją swojego dziecka, pokazać mu, że nauka może być fajna? Warsztaty dla dzieci Warszawa Ci w tym pomogą. Twój Robot zaprasza na Kursy pozalekcyjne i weekendowe oraz warsztaty wakacyjne. Uczestnicy mają okazję pracować na zestawach RoboKids, Lego Mindstorms NXT i RoboRobo, cenionych przez wiele szkół i uczelni technicznych. Warsztaty dla dzieci Warszawa to połączenie nauki i zabawy. Dzięki nim każdy uczestnik pozna podstawy robotyki. Twój Robot zachęca także szkoły do zapoznania się ofertą edukacyjną, która z pewnością urozmaici lekcje.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 4

3 444 INF