Pozycja Krótkie podsumowanie serwisu i oferty Ranking Odwiedziny Nota Końcowa
1 Ogniwa i baterie do wózków

Oferowane przez naszą firmę baterie do wózków widłowych są uznawane za jedne z najlepszych na świecie, dlatego są chętnie nabywane przez dużych producentów. W naszej ofercie można znaleźć wiele różnorodnych odmian baterii, zgodnych z obowiązującymi normami - w tym takimi jak DIN. Do najbardziej popularnych obecnie należą baterie do wózków widłowych PzS i PzB, które są bardzo wydajne i mają moc dopasowaną do potrzeb danego urządzenia. Zapewniamy także, że wszystkie nasze baterie są bardzo łatwe w regeneracji, dlatego są też energooszczędne. Dajemy gwarancje na wszystkie modele baterii trakcyjnych.

Adres www: https://www.bater.pl/baterie-trakcyjne-pzs-i-pzb-do-wozkow-widlowych-i-platformowych/

Nasza ocena: 2

205 924 INF
2 brak zdjęcia
Istota kosztorysu hali magazynowej

Kosztorys hali magazynowej jest niezbędnym elementem, w którym należy wykonać w momencie podjęcia decyzji związanej z postawieniem wspomnianego obiektu. Możliwość oszacowania kosztów i zaplanowania poniesionych wydatków to właśnie z tym związany jest kosztorys hali magazynowej. Z kolei możliwość skorzystania z opcji tego typu na odpowie nim poziomie jest w stanie zaoferować nam przedsiębiorstwo, jakim jest Skeleton. Ponadto w ramach oferty opisywanej firmy znajdziemy także inne opcję związane z zaplanowaniem stawiania określonego obiektu. Dodatkowo Skeleton umożliwia również możliwość wybudowania wiat stalowych.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 2

201 548 INF
3 Najnowsze projekty hal

Wysokiej jakości projekty hal stalowych to główna specjalność naszego przedsiębiorstwa. Wprowadzamy na rynek konstrukcje, które cieszą się dużym uznaniem z uwagi na solidne wykonanie z trwałych materiałów, wysoką funkcjonalność i atrakcyjny wygląd. Jesteśmy bardzo elastyczni, a nasze projekty hal pod względem wymiarów i innych parametrów są indywidualnie dostosowywane do potrzeb naszych odbiorców biznesowych. Szczególnie dużym zainteresowaniem w naszej ofercie cieszą się projekty hal magazynowych, targowych oraz rolniczych. Wszystkie projekty realizowane są przez specjalistów z bardzo dużym doświadczeniem.

Adres www: https://www.kobexstal.pl/pl/projekty-typowe.html

Nasza ocena: 2

200 487 INF
4 Sterowanie solidnymi suszarniami

Wentylatory, dźwigary wentylatorów, grzejniki bimetaliczne czy sterowniki do suszarni różnego typu można znaleźć w ofercie naszego przedsiębiorstwa. Zapewniamy elementy konstrukcyjne do różnego rodzaju suszarni, które są konstruowane przez naszych specjalistów. Zapewniamy m.in. sterowniki do suszarni drewna czy betonu czy też specjalne wentylatory do suszarni ziół i owoców. Regularnie wprowadzamy na rynek nowe modele wentylatorów do suszarni, które są bardzo wydajne i przystosowane do indywidualnej eksploatacji. Na naszej stronie można znaleźć wszelkie niezbędne informacje o oferowanych instalacjach.

Adres www: https://www.ventech.pl/sterowanie-do-suszarni/

Nasza ocena: 2

200 444 INF
5 https://www.jadar.pl/
Atrakcyjne ceny kostki brukowej

Nasze przedsiębiorstwo to dostawca i producent kostki brukowej wysokiej jakości. Nasza marka cieszy się zainteresowaniem klientów z uwagi na wysoką jakość wykonania oraz duże walory wizualne. Producent kostki brukowej Jadar zapewnia m.in. ciekawe rozwiązania dekoracyjne na tarasy czy do ogrodów - kostkę z różnych kolekcji na bardzo atrakcyjnych warunkach cenowych. Dajemy solidne gwarancje na wszystkie materiały budowlane dostarczane naszych klientom. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się także nasze elementy betonowe - w tym wysokiej jakości płyty chodnikowe, elementy małej architektury i wiele innych.

Adres www: www.jadar.pl

Nasza ocena: 2

200 406 INF
6 brak zdjęcia
Instalacje w zakresie PV

W ofercie naszego przedsiębiorstwa można znaleźć wysokiej jakości instalacje fotowoltaiczne. Ogniwa, panele czy pompy ciepła to podstawowe elementy, z których składa się profesjonalna instalacja fotowoltaiczna. Cena tego rodzaju systemów w naszej ofercie jest jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku polskim. Ponadto wiele z naszych instalacji może być dofinansowanych ze specjalnych programów rządowych. Dajemy solidne gwarancje na sprawność takich systemów jak instalacja fotowoltaiczna. Cena części zamiennych i innych produktów PV jest indywidualnie konsultowana w przypadku klientów biznesowych.

Adres www:

Nasza ocena: 2

198 954 INF
7 Windy o różnych parametrach

Hydrauliczne windy z niskim podszybiem czy windy elektryczne o różnym udźwigu to przykładowe rodzaje popularnych wind, które można znaleźć w ofercie naszego przedsiębiorstwa. Zajmujemy się projektowaniem oraz montażem poszczególnych rodzajów wind na zlecenie klientów. Produkujemy zarówno windy osobowe, jak też różnego rodzaju windy towarowe. W przypadku wind osobowych oferujemy windy z niskim podszybiem i różnego rodzaju kabinami, które mogą być indywidualnie projektowane na zlecenie naszych klientów. Wszystkie nasze windy są zgodne z normami dla tego rodzaju rozwiązań. Dajemy gwarancje na wszystkie windy.

Adres www: http://windy-raczkowski.pl/winda-hydrauliczna-x-31/

Nasza ocena: 2

194 986 INF
8 Firma wykonująca m.in. przeglądy techniczne budynków

Wiele osób z województwa mazowieckiego, które poszukują firmy oferującej profesjonalne usługi budowlane, decyduje się na skorzystanie z oferty, a tym samym usług firmy RenomaBud, która posiada nieposzlakowaną opinię na rynku. W przypadku prezentowanej firmy klienci mogą liczyć na takie usługi jak np. przeglądy techniczne budynków. Cennik, z którym to mamy do czynienia w przypadku wspomnianej usługi uzależniony jest m.in. od powierzchni takie budynku. Oczywiście tyczy się to także wielu innych usług świadczonych przez firmę RenomaBud, a nie tylko tej wymienionej wyżej obejmującą przeglądy techniczne budynków. Cennik w przypadku opisywanej firmy dostępny jest na jej stronie internetowej.

Adres www: https://www.renomabud.pl/zakres-uslug/przeglady-okresowe-kontrole-obiektow-budowlanych/

Nasza ocena: 2

194 727 INF
9 brak zdjęcia
Wnętrze, które przyciąga kupujących.

Witryny sklepowe, lady i półki każdego dnia wykonują pewnego rodzaju pracę. Choć nie jest ona łatwa do zauważenia, to jest niezwykle potrzebna w handlu. Piękny wystój skepu jest doskonałym narzędziem do zwiększenia obrotów. Klienci lubią kiedy otacza się ich uczuciem komfortu i prestiżu. Nie każdy nadaje się jednak do projektowanie wnętrz sklepów. Poznań to miejsce działalności firmy DeGosh. Zajmuje się ona nie tylko aranżacją wnętrz w różnych stylach ale także produkcją mebli. Sprawia to , że bardzo kompleksowo obsługuje klientów jeżeli chodzi o projektowanie wnętrz sklepów. Poznań to miasto, w którym firma może pochwalić się wieloma zrealizowanymi projektami.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 2

186 243 INF
10 Solidna brama.

Szukasz solidnej i wykonanej z najlepszej jakości materiałów bramy? Jest to bardzo ważny element wyposażenia domu. W naszym sklepie znajdziesz różnego rodzaju bramy, które z pewnością przypadną Ci do gustu. Polecamy bramy garażowe rolowane, które świetnie wkomponują się zarówno do nowoczesnych jak i klasycznych domów. Posiadamy kilka rodzajów bram do wyboru, aby nawet najbardziej wymagający klient znalazł odpowiednią. Nasza firma od wielu lat zajmuje się produkcją bram, więc możesz nam zaufać ze względu na to, że jesteśmy doświadczonymi i solidnymi producentami. Bramy garażowe rolowane zapewnią komfort i bezpieczeństwo w domu. Przez wiele lat będą Państwo się cieszyć najlepszym rodzajem bram, gdyż ciągle na bieżąco śledzimy nowinki technologiczne. Nasze bramy posiadają najnowszy system zamykania, który jest niezawodny. Posiadamy kilka kolorów bram, aby bez problemu wpasować się do elewacji domu.

Adres www: http://inter-decor.com.pl/bramy-garazowe-rolowane/

Nasza ocena: 2

179 193 INF
11 brak zdjęcia
Płyty ażurowe

Funkcjonalne urządzenie terenu wokół domu wymaga między innymi utwardzenia części terenu. Na podjeździe i na chodniku sprawdzi się nie tylko elegancka kostka brukowa. Można z powodzeniem wykorzystać także płyty ażurowe. Zaletą płyt jest ich niska cena oraz atrakcyjny wygląd, jak również to, że przepuszczają wodę. Po nawet bardzo dużych opadach deszczówka nie gromadzi się na podjeździe czy chodniku wykonanym z płyt ażurowych, gdyż swobodnie przenika przez otwory w płytach i wsiąka w glebę. Płyty ażurowe sprawdzą się także do utwardzenia skarpy ogrodowej oraz świetnie nadają się na ścieżki ogrodowe.

Adres www:

Nasza ocena: 2

178 674 INF
12 brak zdjęcia
Wybór narzędzi sieciowych i akumulatorowych do warsztatu

Wkrętarka akumulatorowa jest zdecydowanie bardziej wszechstronnym narzędziem do prac warsztatowych niż surowa wersja sieciowa, która nie może działać z dala od źródła energii. W przeważającej większości przypadków wybór elektronarzędzi z akumulatorem będzie praktyczniejszym zakupem, przy podejmowaniu finalnych decyzji w tym względzie, trzeba też uwzględnić planowane przeznaczenie oraz budowę tego urządzenia, na rynku pojawiają się przede wszystkim modele pistoletowe, rzadziej rzędowe. Wkrętarka akumulatorowa z funkcją wiercenia to wielozadaniowy sprzęt, znacząco przyspieszający szereg prac wykończeniowych, gdy wybierzemy model, o lepszych parametrach technicznych, z powodzeniem wykorzystamy do cięższych prac budowlanych. Kupujący najlepiej umie ocenić swoje rzeczywiste potrzeby, na ich podstawie podjęcie decyzji zakupowej, nie powinno stwarzać dodatkowych problemów. Wkretarki24 to merytoryczny portal informacyjny z licznymi artykułami na temat najchętniej wybieranych serii elektronarzędzi.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 2

178 559 INF
13 rury stalowe ze szwem
Solidne rury z demeontażu

Nowe rury stalowe ze szwem i bez szwu czy też używane rury z demontażu to jedna z głównych ofert handlowych naszej firmy. Są to produkty wykonane z wysokiej jakości stali, oferowane z odpowiednimi gwarancjami i na bardzo atrakcyjnych warunkach cenowych. W naszej ofercie dominują przede wszystkim elementy instalacyjne do systemów rurociągowych. Nasze rury stalowe ze szwem czy bez szwu są uzupełniane o elementy złączne do rurociągów, a także różnego rodzaju zbiorniki ze stali nierdzewnej. Nasza oferta produktów hutniczych skierowana jest głównie do klientów biznesowych z branży przemysłowej i budowlanej. Wszystkie nasze rury i inne elementy rurociągów są bardzo szczelne, dlatego są to chętnie stosowane elementy w instalacjach przemysłu paliwa, gazu czy innych substancji. Wykonujemy na zlecenie odbiorców hurtowych także prace w zakresie obróbki elementów stalowych - w tym cięcie i spawanie CNC, obróbkę skrawaniem wypalanie blach i inne specjalistyczne prace. Gwarantujemy bardzo dogodne warunki cenowe.

Adres www: www.dalstal.pl

Nasza ocena: 2

178 528 INF
14 Montaż wentylacji z rekuperatorami w Krakowie

Kluczową instalacją dla komfortowego użytkowania domowych przestrzeni, jest wentylacja mechaniczna (Kraków) której obecność najlepiej przewidzieć już na etapie projektowania budynku. Jednak w już istniejących budynkach też można dokonać montażu takiego systemu, z odzyskiem ciepła, na terenie całego regionu małopolskiego, prace o takiej specyfice, wykonywane są na przykład przez firmę KarinoWent, umiejętnie doradzającej inwestorom, w pojawiających się niejednoznacznych kwestiach technicznych. Wybierając tego producenta i firmę instalatorską, mamy gwarancję, iż spręż dyspozycyjny oraz wymiennik spiralny, będzie optymalnie dobrany do wielkości i sposobu rozmieszczenia pomieszczeń w budynku. Nowoczesna wentylacja mechaniczna (Kraków i sąsiadujące z nim miejscowości) z rekuperatorem pozwala ponadto na zmniejszenie rachunków za ogrzewanie, odzysk ciepła dzięki zastosowaniu zaawansowanych technicznie wymienników krzyżowo-przeciwprądowych jest na bardzo wysokim poziomie, już dzisiaj zadamy zapytanie ofertowe.

Adres www: https://rekuperatoryspiralne.pl/wentylacja-mechaniczna-z-odzyskiem-ciepla/

Nasza ocena: 2

177 261 INF
15 Szeroki wybór tektur i papieru.

Nasza firma zajmuje się wyrobem papieru pakowego oraz tektury. Z naszych usług korzystają przedsiębiorcy z różnych branż, często także branży meblowej. Produkty, które oferujemy są zawsze najwyższej jakości i w dużym wyborze. Możesz zakupić u nas papier i tekturę o różnej gramaturze i ilości scalonych ze sobą warstw. Nasz papier szary, nadaje się świetnie do pakowania różnego rodzaju produktów. Jest on wykorzystywany w przez przemysł spożywczy, budownictwo, czy motoryzację. Można stosować go nie tylko to pakowania produktów, ale także jako przekładkę dystansującą. Papier szary, pakowy, jest zrobiony w stu procentach z makulatury, dzięki czemu jest przyjazny środowisku. W naszej ofercie znajdą Państwo różne warianty tego produkty. Oferujemy możliwość przycięcia papieru na dowolnie wybrany przez Państwa format. Gwarantujemy pełną satysfakcję z naszych produktów, gdyż stawiamy dobrą jakość i zadowolenie klienta na pierwszym miejscu. Każde zamówienie jest przez nas realizowane terminowo, a także w atrakcyjnej cenie.

Adres www: https://papiertech.pl/produkty/papier-pakowy/

Nasza ocena: 2

159 162 INF
16 brak zdjęcia
Szybkie, modne i solidnie wykonane posadzki

Chcesz mieć do czynienia z fachowcami, którzy zajmują się wylewaniem podłóg? Poszukujesz sprawdzonej ekipy, która Cię nie zawiedzie i która dotrzyma umówionego terminu. Przedstawiamy Ci naszą ofertę i gwarantujemy, że podejmując z nami współpracę na pewno się nie zawiedziesz. Wylewamy posadzki, Wrocław jest miastem w którym działamy, mamy spore doświadczenie i zatrudniamy wykwalifikowaną ekipę pracowników. Jeśli więc potrzebne Ci posadzki betonowe do domu lub mieszkania, albo jeżeli interesują Cię przemysłowe posadzki Wrocław, to wystarczy, że się z nami skontaktujesz. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, powiemy Ci jak działamy, przyjedziemy na miejsce i zrobimy niezbędne pomiary. W następnym kroku nasza ekipa zajmie się realizacją usługi. Nasze posadzki są trwałe, dodatkowo wzmacniane i odporne na uderzenia oraz działania czynników zewnętrznych. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i wiemy jak dopasować ofertę do potrzeb naszych klientów. Odwiedź naszą stronę, zdobądź dane kontaktowe i do nas zadzwoń.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 2

143 084 INF
17 brak zdjęcia
Renowacja podłóg często najbardziej opłacalna

Zakopujemy nowe pokrycia podłogowe po to, aby umieścić je w posiadanych przez nas lokalach mieszkalnych, znajdujących się w blokach mieszkalnych lub w domach. Czasem jednak w zupełności wystarczy odpowiednio zaplanowana i zrealizowana renowacja podłóg. Warszawa jest bardzo dużym miastem, w którym nie brakuje wielu obiektów mieszkalnych i użytkowych wyposażonych w podłogi posiadające już swoje lata i wymagająca odpowiednich procesów konserwacyjnych i niekiedy również naprawczych. Takie prace są jednak o wiele tańsze niż układanie jakiejkolwiek podłogi od nowa i dlatego w takich sytuacjach zdecydowanie najlepszym wyjściem jest właściwie zaplanowana i zrealizowana renowacja podłóg. Warszawa to metropolia, w której tego rodzaju usługi oferuje sprzedająca również nowoczesne pokrycia podłogowe firma Timberline.

Adres www:

Nasza ocena: 2

140 296 INF
18 Kostka brukowa w różnych częściach kraju

Jesteśmy jednym z największych dostawców i dystrybutorów kostki brukowej oraz innych materiałów architektonicznych wysokiej jakości. W naszej ofercie znajduje się bardzo szeroki wybór materiałów - przede wszystkim różnego rodzaju kostka brukowa. Lublin, Radom, Grójec, Ostrowiec Świętokrzyski - to przykłady największych fabryk kostki brukowej, z których pozyskujemy nasz materiałów. Oferujemy także szeroki wybór punktów sprzedaży, w których można nabyć takie materiały jak beton architektoniczny czy kostka brukowa. Lublin, Warszawa i inne miasta wojewódzkie to miejsca, gdzie znajduje się bardzo szeroki wybór oferowanych przez naszą firmę materiałów. Celem naszego przedsiębiorstwa jest także dostarczanie inspiracji na bazie dostępnych materiałów dla firm.

Adres www: http://www.jadar.pl

Nasza ocena: 2

136 639 INF
19 brak zdjęcia
Najlepsze gonty drewniane na rynku dla firm

Nasze przedsiębiorstwo wprowadza na rynek różnego rodzaju gonty drewniane oraz wysokiej jakości konstrukcje takie jak domy góralskie z drewna. Posiadamy doświadczenie i wieloletnią tradycję, dzięki czemu nasze konstrukcje spełniają wymogi dla tradycyjnej architektury góralskiej z południa Polski. Domki góralskie cieszą się coraz większą popularnością wśród naszych klientów, gdyż są dobrą alternatywą dla tradycyjnych rozwiązań mieszkaniowych. Wysokiej jakości drewno i gonty drewniane stosowane do budowy tego typu konstrukcji zapewniają wysoką jakość, stabilność oraz atrakcyjnych wygląd poszczególnych rodzaju domków góralskich. Posiadamy kilka standardowych projektów konstrukcji góralskich, ale każdy projekt może być dostosowany do indywidualnych potrzeb klientów. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny i szybkie terminy realizacji poszczególnych projektów. Szczegóły oferty znajdują się na naszej stronie.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 2

122 901 INF
20 Tworzenie ruchomych platform dla osób niepełnosprawnych

Nowoczesne platformy i dźwigi dla niepełnosprawnych, produkcji firmy Raczkowski, są rozwiązaniami innowacyjnymi, zaawansowanymi technologicznie, znacząco poprawiającymi jakość życia osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Zamówienia na tego rodzaju konstrukcje dźwigowe, wykonywane są indywidualnie, z dbałością o realizację preferencji zleceniodawców, zgłaszających się wszak z całego kraju i zagranicy. Polecane dźwigi dla niepełnosprawnych mogą posiadać napęd hydrauliczny lub elektryczny. Innowacyjne konstrukcje dźwigowe, posiadają starannie przemyślany napęd, gwarantujący niezawodność pracy, przy założeniu regularnie przeprowadzanych prac konserwacyjnych. Wymieniona firma produkująca windy osobowe i towarowe, wykonuje ponadto na zamówienie schody ruchome czy dźwigi panoramiczne, ze stylowo wyglądającymi panelami szklanymi. Przeprowadzanie kompleksowych przeglądów technicznych w windach to kolejna specjalność tego punktu.

Adres www: http://windy-raczkowski.pl/platformy-dla-osob-niepelnosprawnych-z-szybem/

Nasza ocena: 2

122 834 INF
21 Sprzedaż sprawdzonych systemów docieplających elewacje

Najwyższej klasy materiały budowlane (Katowice) z obszaru systemów dociepleń elewacji, w tym siatki podtynkowe, styropiany czy tynki silikonowe cienkowarstwowe, kupimy w internetowej hurtowni Eko-Dom, zapewniającej ponadto wszystkim swoim klientom, ekspresowe realizacje zamówień, na terenie całego kraju. Oferta tego składu budowlanego online obejmuje ponadto nowoczesna poszycia dachowe, profesjonalne narzędzia budowlane oraz do prac wykończeniowych czy szeroko rozumianą chemię budowlaną, pozyskiwaną od zaufanych marek. Wymieniając materiały budowlane (Katowice i cały region - od klientów z tego obszaru otrzymywana jest znacząca liczba zamówień) z asortymentu prezentowanego sklepu, warto szczególną uwagę zwrócić, na olbrzymi wybór, gdy chodzi o chemię budowlaną. W tej konkretnej kategorii, natrafimy między innymi na piany montażowe, emulsje gruntujące czy impregnaty i środki grzybobójcze, w atrakcyjnych przedziałach cenowych.

Adres www: http://www.ekodomdg.sklep.pl

Nasza ocena: 2

122 906 INF
22 brak zdjęcia
AlChimica - pokrycia dachowe i żywice

AlChimica to nowoczesne pokrycia dachowe, żywice epoksydowe, membrany oraz gotowe systemy, które umożliwią szybką izolację dowolnych powierzchni. Jesteśmy przekonani, iż nasze rozwiązania pozwolą na różnorodne prace budowlane i remontowe. Posiadamy ponad trzydziestoletnie doświadczenie w branży i liczne certyfikaty, które potwierdzają nasz profesjonalizm. Przekonaj się, iż odpowiednie pokrycia dachowe to idealny sposób na oszczędność energii. Zabezpiecz swój dom przed wpływem warunków atmosferycznych, dzięki wytrzymałym żywicom syntetycznym. AlChimica to jakość i pokrycia w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Adres www:

Nasza ocena: 2

122 889 INF
23 brak zdjęcia
Fachowy i terminowy elektryk konstancin-jeziorna

Masz nagłą awarię elektryczną w domu? Nie próbuj jej naprawiać samodzielnie, gdyż może skończyć się to porażeniem, albo nawet pożarem. Nawet przy najdrobniejszych naprawach niezbędny ci jest wykwalifikowany fachowiec. Mieszkasz pod Warszawą? Elektryk konstancin-jeziorna w ramach całodobowego pogotowia elektrycznego szybko pojawi się u ciebie w domu i usterkę naprawi, niezależnie, czy będzie to drobne zwarcie w instalacji w kuchni, czy problemy z tablicą bezpiecznikową. Firma Elektroprim, w skład której wchodzi elektryk konstancin-jeziorna, obejmuje swoją działalnością Warszawę, w tym takie jej dzielnice, jak Bielany, Żoliborz czy Wilanów, oraz miejscowości stołecznej aglomeracji. Mieszkasz w Konstancinie-Jeziornej, Piasecznie, Wawrze, Aninie czy Starej Miłosnej i chcesz rozprowadzić na nowo wewnętrzną instalację? Nasza firma zrobi to sprawnie i terminowo, sprawdzając, czy nie zachodzi potrzeba wymiany jej w całości. W zakres naszych usług wchodzą również pomiary kontrolne oraz instalowanie płyt indukcyjnych i innych urządzeń agd.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 2

122 909 INF
24 http://elektryk24wroclaw.pl/
Szybka naprawa przewodów w instalacjach elektrycznych

Częstą pracą, jaką wykonuje zawodowy elektryk (Wrocław) w instalacjach domowych lub przemysłowych, jest wymiana uszkodzonych bądź spalonych kabli i przewodów. Tego typu usługi elektryczne, znajdują się również w ofercie wrocławskiego pogotowia, o nazwie Elektryk24, wyróżniającego się profesjonalizmem i sumiennością, podczas wykonywania zleconych prac. Naprawa usterek w tablicach bezpiecznikowych to kolejna specjalność tego punktu, doradzającego swoim stałym i nowym klientom, zawsze najlepsze rozwiązania. Prezentowany elektryk (Wrocław) na pierwszym miejscu, każdorazowo, stawia bezpieczeństwo użytkowników sieci elektrycznej lub teletechnicznej, wprowadzane zmiany mają ten element na względzie. Brak energii elektrycznej, w domowych czy przemysłowych wnętrzach, nawet krótkotrwały, wiąże się z poważnymi kłopotami i utrudnieniami, stąd tak bardzo istotna jest błyskawiczna reakcja pogotowia elektrycznego i usuwanie pojawiających się usterek. Omawiane pogotowie dojeżdża do klientów w ekspresowym tempie.

Adres www: www.elektryk24wroclaw.pl

Nasza ocena: 2

122 893 INF
25 KopBud - doświadczona firma brukarska

KopBud to bardzo doświadczona firma brukarska, która została założona w 2001 roku przez Roberta Traczyka, czyli jej właściciela i od początku swojego funkcjonowania na polskim rynku stara się świadczyć oferowane przez siebie usługi na jak najwyższym poziomie, aby spełniać wszelkie potrzeby oraz oczekiwania swoich klientów, dzięki czemu cieszy się wśród nich ogromnym zaufaniem. Wspomniana firma brukarska w ciągu tych wszystkich lat swojej działalności, czyli w przeciągu ponad szesnastu lat stara się wykonywać oferowane usługi w wyznaczonym wcześniej terminie, który został uzgodniony z poszczególnym zleceniodawcą, a to wszystko jest możliwe, dzięki solidności, co jest zasługą doświadczonej, a zarazem wykwalifikowanej kadry fachowców. Omawiane przedsiębiorstwo świadczy swoje usługi zarówno osobom indywidualnym, jak i prywatnym oraz publicznym instytucjom, czego poświadczeniem jest wykonanie kostki brukowej m.in. przy Szpitalu Praskim w Warszawie.

Adres www: http://www.kopbudfirma.pl/brukarstwo

Nasza ocena: 2

109 439 INF
26 brak zdjęcia
Naprawiaj podnośniki w uznanym serwisie

Prowadzenie prac na wysokościach często wiąże się z koniecznością wykorzystania urządzeń, jakimi są podnośniki. Jak każde urządzenie, również podnośnik może się zepsuć. W takiej sytuacji należy skorzystać z usługi, jaką jest naprawa podnośników. Wszystkie czynności naprawcze powinny być przeprowadzane w renomowanych serwisach przez prawdziwych profesjonalistów. Prace na wysokościach odznaczają się specyficzną charakterystyką. Występuje w ich toku o wiele więcej zagrożeń niż przy pracach innego typu. Nikt nie może sobie pozwolić na błąd, jakim jest zaniedbanie stanu technicznego danego urządzenia. Naprawa podnośników jest tą czynnością w całym procesie prac na wysokościach, na której nie powinno się oszczędzać. Wykonywanie takich czynności we własnym zakresie lub przez mało profesjonalne osoby grozi wieloma przykrymi skutkami. Nie warto zatem oszczędzać na kluczowych dla całego procesu elementach.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 2

109 435 INF
27 Stoliki marmurowe w ofercie firmy Prodmar

W mieszkaniach, ale najczęściej przede wszystkim w domach, rezydencjach, pensjonatach, hotelach i wielu innych miejscach, wykorzystywane są coraz częściej różnego rodzaju stoliki marmurowe, które mogą być zarówno elementami wyposażenia w stylu klasycznym, jak również wyposażenia bardzo nowoczesnego, minimalistycznego i pozbawionego zbędnej ornamentyki. Generalnie rzecz biorąc, stoliki marmurowe charakteryzują się tym, że posiadają blaty wykonane z marmuru, natomiast sama konstrukcja stolika jego lub jego projekt oraz ewentualne zdobienie nie są w takim przypadku przesądzone. Blaty do różnego rodzaju stolików marmurowych realizuje między firma Prodmar, która zajmuje się także wieloma innymi pracami kamieniarskimi, wykonując także parapety, blaty kuchenne, schody i tym podobne elementy.

Adres www: http://prodmar.com.pl/stoly-i-stoliki

Nasza ocena: 2

107 058 INF
28 brak zdjęcia
Polecamy każdemu gotowe hale warsztatowe

W przypadku potrzeby znalezienia miejsca na warsztat bądź przestronna pracownię, zawsze dobrze sprawdzają się gotowe hale warsztatowe, które można szybko zamówić, by jak najszybciej obiekt stanął w wybranym miejscu, co umożliwi podjęcie pracy. Polecamy takie hale każdemu, kto chce zaoszczędzić nie tylko czas, ale także pieniądze, które musiałby poświęcić na wynajem odpowiedniego obiektu bądź wystarczająco dużego pomieszczenia. Jeśli was także zainteresowały profesjonalnie zbudowane, odpowiednio wytrzymałe oraz bezpieczne gotowe hale warsztatowe, zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 2

96 611 INF
29 brak zdjęcia
Folie ochronne w sklepie specjalistycznym MultiTapes

W bardzo wielu sytuacjach do tymczasowej ochrony przed uszkodzeniem lub zabrudzeniem stosowane są specjalne folie ochronne. Znamy je w naszym własnym życiu przede wszystkim z remontów wykonywanych w mieszkaniach, a szczególnie z samego malowania ścian. O ile w czasie wznoszenia budynku jego pomieszczenia są jeszcze puste, o tyle remont i malowanie ścian w urządzonym już od dawna mieszkaniu wymaga odpowiednich zabezpieczeń, które zapewniają strategicznie rozciągnięte folie ochronne. Są one dostępne w sklepie specjalistycznym MultiTapes posiadającym także bardzo szeroki wybór różnego rodzaju taśm klejących.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 2

78 282 INF
30 brak zdjęcia
Materiały do budowy domu

Każdy, kto chciałby wybudować swój własny dom jednorodzinny, powinien się poważnie zastanowić nad kupnem odpowiednich materiałów. Jeżeli chodzi o produkty, które będą konieczne do wzniesienia ścian wewnętrznych i zewnętrznych, to wśród nich na czołowych miejscach można umieścić pustaki i bloczki betonowe. Dzięki prezentowanym rozwiązaniom prace na terenie budowy postępują w zdecydowanie szybszym tempie. Nowoczesne materiały budowlane z oferty można kupić za naprawdę rozsądne pieniądze. Wielką zaletą wszystkich oferowanych produktów konstrukcyjnych jest wytrzymałość na zniekształcenia i działanie czynników atmosferycznych. Wchodzące w skład propozycji materiały budowlane są odporne na działanie wilgoci. Poza tym nie można zapominać również o tym, że cechują się one wysokim poziomem izolacyjności termicznej, co pozwala na utrzymanie ciepła w nieruchomości w okresie zimowym. Wiele renomowanych firm budowlanych poleca właśnie tego rodzaju produkty.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 2

75 468 INF
31 brak zdjęcia
Jakie deski wybrać na taras - kompozytowe

Budujący domy zastanawiają się często jakie deski na taras powinny być przez nich wybrane. Do niedawna była to kwestia wyboru pomiędzy poszczególnymi rodzajami drewna. Tymczasem od kilkunastu lat do rozważania, jakie deski na taras powinny być wybrane dołączają deski kompozytowe. Są one podobne do desek drewnianych, ale nie posiadają ich wad związanych z mniejszą trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne. Desko kompozytowe są proste w montażu i nie wymagają specjalnie wielkich zabiegów pielęgnacyjnych. W Polsce dystrybutorem desek kompozytowych firmy Silvadec jest przedsiębiorstwo DH System.

Adres www:

Nasza ocena: 2

68 812 INF
32 brak zdjęcia
Ciekawe wyposażenie przeznaczone do basenów

Florexpol to specjaliści, którzy od lat zajmują się projektowaniem oraz budową basenów. W ofercie firmy znajduje się także wyposażenie basenów, obejmujące wszelakiego typu akcesoria. Standardowe wyposażenie basenów to na przykład układy filtrowania, które pozwalają jak najdłużej zachować czystość wody. Poza tym stosuje się także systemy ogrzewania, które pozwalają korzystać z basenów także w chłodniejsze dni. Wyposażenie basenów obejmuje też instalacje, doprowadzające wodę. Nie można się obyć także bez instalacji, które znacznie ułatwiają korzystanie z basenów. To na przykład poręcze, ułatwiające wchodzenie i wychodzenie z wody. Można też stosować wygodne schodki. Absolutnym hitem ostatnich lat jest jednak zadaszenie basenów, które pomaga chronić czystość wody a do tego pozwala korzystać z basenu nawet zimą. Zadaszenia są składane, zatem w czasie upałów można je po prostu zsunąć, aby światło słoneczne ogrzewało wodę i uprzyjemniało korzystanie z basenu.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 2

69 517 INF
33 http://www.artdecoprojekt.com.pl/meble-4/meble-kuchenne-pl.html
Przemyślane projektowanie kuchni - sprawdź!

Każda pani domu marzy o pięknej kuchni, w której będzie mogła przygotowywać posiłki dla całej rodziny i pochwalić się nią przed znajomymi. Nowoczesne kuchnie, starannie zaprojektowane i doskonale przemyślane, mogą stać się prawdziwą ozdobą domu czy mieszkania. Dlatego proponujemy ci profesjonalne projektowanie kuchni. Nasi specjaliści doradzą, ci jaką aranżację wybrać i doradzą, które rozwiązania wybrać, aby kuchnia stała się na przykład bardziej przestronna i funkcjonalniejsza. Nowoczesne i sprawdzone przez wielu klientów projektowanie kuchni to nasza pasja, dlatego nie zwlekaj i umów się z nami na spotkanie, na którym omówimy wszelkie szczegóły dotyczące twojej przyszłej, pięknej i wymarzonej kuchni. Koniecznie sprawdź, jak wiele możemy dla ciebie zrobić.

Adres www: www.artdecoprojekt.com.pl

Nasza ocena: 2

67 643 INF
34 brak zdjęcia
Stylowy wystrój pomieszczenia łazienkowego

Wprowadzenie ciekawych elementów aranżacyjnych do pokoju dziennego, który charakteryzuje się stosunkowo dużymi rozmiarami, nie jest przesadnie wielkim wyzwaniem. Znacznie ciężej jest urządzić małe wnętrza, szczególnie takie, które nie mają kontaktu z naturalnym światłem. Mowa w tym momencie przede wszystkim o łazienkach, gdzie ilość wolnej przestrzeni jest w poważnym stopniu ograniczona. Architekt wnętrz (Gdynia) jest w stanie sprawić, że tego rodzaju pomieszczenie stanie się naprawdę funkcjonalne. Kluczowe jest odpowiednie dopasowanie elementów wyposażenia. Architekt wnętrz (Gdynia) zawsze rzetelnie podchodzi do zleconego zadania.

Adres www:

Nasza ocena: 2

58 595 INF
35 brak zdjęcia
Położenie nowego pokrycia dachowego

Obecnie coraz większa ilość ludzi decyduje się na wymienienie starego pokrycia dachowego w postaci eternitu. Tego rodzaju materiał jest powszechnie uważany za niebezpieczny dla zdrowia człowieka. Wiele osób zdaje sobie z tego sprawę, dlatego stara się zastąpić eternit innym, zdecydowanie korzystniejszym rozwiązaniem. Wśród rodzajów pokrycia dachowego na szczególną uwagę zasługuje z całą pewnością świetnie wyglądająca blacha. Jeżeli chodzi o tego rodzaju materiał, to występuje on w sprzedaży pod wieloma różnymi postaciami. Dzięki temu każdy może znaleźć blachę dachową odpowiadającą indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom. Naprawa dachów (Wawer), gdzie pokryciem jest blacha, odbywa się w zdecydowanej większości przypadków w bardzo szybkim tempie. Problemy mogą pojawiać się głównie przy konstrukcjach zniszczonych podczas nawałnic. Profesjonalna naprawa dachów (Wawer) prowadzona jest przez doświadczonych fachowców.

Adres www:

Nasza ocena: 2

57 104 INF
36 brak zdjęcia
Regularna dostawa gazu wysokiej jakości

Zaufanie klientów na lokalnym czy krajowym rynku buduje się latami, dbając o coś więcej niż atrakcyjne ceny. Dlatego jeśli jesteś właścicielem niezależnej stacji paliw czy też zajmujesz się sprzedażą skroplonego gazu w butlach, to wiesz, jak ważna jest terminowa dostawa gazu, benzyn czy oleju napędowego. Terminowa i w ilościach, jakie zamawiałeś. Porządny partner, taki jak Bialchem, to najlepsze rozwiązanie, dzięki któremu nie tylko masz możliwość utrzymania dotychczas zdobytej pozycji na rynku, ale także na jej poprawę. Dostawa gazu i paliw płynnych świadczona przez Bialchem to najlepsze surowce pochodzące z czołowych rafinerii oraz nowoczesna flota z autocysternami włącznie. Bez względu na rejon, gdzie ma dotrzeć transport gwarantowany marką Bialchem, zawsze będzie to optymalne rozwiązanie. Jak mało której firmie przez lata działalności udało się Bialchemowi połączyć najwyższą jakość oferowanego towaru i usług transportowych z korzystnymi cenami.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 2

50 366 INF
37 brak zdjęcia
Zasłony na pilota do domu

Rozwój nowych technologii pozwala ludziom żyć coraz wygodniej i zdecydowanie upraszcza wiele codziennych czynności. Dla większości osób oznacza to mniej wysiłku przy wykonywaniu standardowych działań. Przykładem nowoczesnego sprzętu podnoszącego komfort życia są zasłony na pilota. Chociaż wiele osób korzysta z nich tylko po to, żeby ograniczyć swój wysiłek i częściej pozwalać sobie na błogie lenistwo, to jednak mogą one mieć dużo większe znaczenie. W przypadku osób przewlekle chorych, takie gadżety mogą być jedyną opcją zachowania względnej samodzielności. Możliwość samodzielnego sterowania zasłonami daje szansę na poprawę samopoczucia i choć minimalnie odciąża opiekuna chorego. Z tego samego powodu zasłony na pilota są świetnym rozwiązaniem w domach osób niepełnosprawnych, dla których dojście do okna bywa dużym wyzwaniem. Warto jednak zaznaczyć, że zasłony tego typu najlepiej sprawdzą się w komplecie ze zdalnie sterowanymi roletami i firanami. Nie będzie bowiem trzeba w ogóle podchodzić do okna, żeby zupełnie je odsłonić lub zasłonić.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 2

49 424 INF
38 brak zdjęcia
Ergonomiczne bramy do garażu w Krakowie

Wybierając bramę do naszego przydomowego garażu, nie możemy pozwolić, by nasz wybór podyktowany był wyłącznie względami wizualnymi. Bramy garażowe (Kraków) powinny być przede wszystkim tanie w eksploatacji, komfortowo się otwierać, być wyposażone w systemy antywłamaniowe oraz w razie takich upodobań w automatyczne systemy sterujące ich pracą. Takie nowoczesne bramy do garażu, wyposażone w innowacyjne technologie zapewnia krakowski producent bram Twardowski. Polecane funkcjonalne bramy garażowe (Kraków) z rzeczonej firmy mogą otwierać się ręcznie lub automatycznie. Niezależnie od tego czy wybierzemy bramy uchylne, segmentowe czy rolowane - w każdym z tych systemów możliwe jest zamontowanie automatycznego napędu. Najnowsze modele bram garażowych znajdujące się w asortymencie firmy Twardowski dodatkowo posiadają system uniemożliwiający przytrzaśnięcia palców przy ich otwieraniu, co bardzo często zdarza się, niestety, niektórym kierowcom.

Adres www:

Nasza ocena: 2

49 053 INF
39 brak zdjęcia
Najlepsze oczyszczalnie do stosowania przy domach

Firma Wobet Hydret oferuje klientom doskonałe przydomowe oczyszczalnie, które są w pełni ekologiczne i doskonale nadają się do stosowania tam, gdzie nie ma podłączonej kanalizacji. W ostatnich latach bardzo wiele osób wyprowadziło się z miast i zaczęło budować się albo na przedmieściach, albo nawet kilkanaście kilometrów od miasta. Na takich działkach nie ma co marzyć o kanalizacji, a typowe szambo ma cały szereg wad. Trzeba płacić za jego opróżnianie i czekać na przyjazd wozu asenizacyjnego. Przydomowe oczyszczalnie ścieków są znacznie lepszym rozwiązaniem. Jak działa przydomowa oczyszczalnia ścieków i z czego jest ona zbudowana? Posiada ona główny zbiornik z tworzywa, do którego trafiają nieczystości z domu. Do zbiornika dostarcza się także specjalne bakterie, które rozkładają nieczystości. Przydomowe oczyszczalnie ścieków posiadają także sączki, za pomocą których już rozłożone ścieki trafiają do ziemi, ale najpierw jeszcze muszą pokonać kilka warstw zbudowanych ze żwiru i z kilku rodzajów piasku.

Adres www:

Nasza ocena: 2

43 070 INF
40 brak zdjęcia
Kanały wentylacyjne - firma MK - WENT

Firma MK - WENT jest wiodącą na rynku firmą oferującą usługi i produkty z zakresu wentylacji, ogrzewania oraz klimatyzacji. W ofercie firmy znajdą Państwo produkty nadające się do użytku domowego, jak również świetnie sprawdzające się w przedsiębiorstwach, biurach i firmach. Liczne modele wentylatorów i klimatyzatorów sprawiają, że w naszej ofercie każdy znajdzie odpowiedni dla siebie produkt. Pośród naszej atrakcyjnej i rozległej oferty mogą Państwo odnaleźć takie produkty, jak kanały wentylacyjne, nagrzewnice, kratki wentylacyjne, wentylatory różnego rodzaju czy też kurtyny powietrzne. Z kompletną ofertą mogą Państwo dokładnie zaznajomić się na stronie internetowej firmy MK - WENT, jeśli interesują Państwa konkretne usługi i produkty, na przykład kanały wentylacyjne to zachęcamy do zapoznania się z informacjami umieszczonymi w poszczególnych zakładkach. W razie pytań oferujemy fachową pomoc.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 2

41 825 INF
41 brak zdjęcia
Impregnacja granitu

Granit to doskonały materiał, który świetnie prezentuje się jako element wyposażenia domu. Dlatego coraz więcej osób wybiera granitowe blaty, parapety i podłogi. Mimo jego trwałości jednak, po czasie może okazać się, że stracił dawną urodę. Aby temu zapobiec dobrze poddać kamienne elementy nowoczesnemu procesowi jakim jest impregnacja granitu. Dzięki temu będziemy dłużej się cieszyć pięknymi wnętrzami. Impregnacja granitu chroni bowiem przed zabrudzeniami oraz zarysowaniami co sprawia, że elementy z niego wykonane przez lata prezentują się efektownie. Specjalistów od wykonywania impregnacji znajdziesz na krystalizacja.pl.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 2

35 242 INF
42 brak zdjęcia
Najlepsze mieszkania w okolicy tylko u nas

Poszukujesz idealnego mieszkania? Zabrze to miasto, które cię interesuje? To w tym mieście chcesz zamieszkać? Jeśli tak, zapraszamy do naszego biura. U nas znajdziesz wymarzone mieszkania. Zabrze to miasto, w którym znajduje się nasze biuro, dlatego też doradzimy, które mieszkania i w jakiej dzielnicy będą dla ciebie najlepszym rozwiązaniem. Zapraszamy również na naszą stronę internetową, gdzie możesz zapoznać się lepiej z naszą ofertą. Na naszej stronie możesz również zapoznać się z naszą firmą oraz jej działalnością. Dlatego też, jeśli szukasz mieszkania dla siebie, nie czekaj i przychodź do nas.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 2

35 239 INF
43 brak zdjęcia
Najwyższej jakości klimatyzatory tanio

Nasza firma ABAKLIM oferuje Państwu po prostu najlepszą klimatyzację! Świadczymy naszym Klientom kompleksowe usługi, począwszy od wyboru odpowiednich urządzeń klimatyzujących, aż po ich montaż. W ofercie posiadamy bardzo duży wybór urządzeń klimatyzujących, dzięki czemu możemy zaspokoić potrzeby wszystkich naszych Klientów. Szczególnie polecamy Państwu doskonałe klimatyzatory SAMSUNG, które wyróżniają się ogromną funkcjonalnością oraz wydajnością, a przy tym także niezawodnością. Tylko u nas znajdą Państwo klimatyzatory SAMSUNG oraz wielu innych renomowanych producentów w tak atrakcyjnych cenach!

Adres www:

Nasza ocena: 2

35 116 INF
44 brak zdjęcia
Prace remontowe szybkie i fachowe.

W sytuacji gdy interesuje nas szybka realizacja, dokładność działań, atrakcyjne ceny, jak również i czysta praca, nie pozostaje nam nic innego jak wybrać remonty warszawa. Ponieważ to właśnie ta jednostka cieszy się dużą popularnością, ze względu na jakość swoich usług. Dla wielu remont, jest rzeczą mało przyjemną, jednakże nawiązując współpracę z remonty warszawa fachowyremont, za pewne okres jego przebiegu, będzie zupełnie inny, a niżeli dotychczasowe. Ponieważ osoby ją tworzące znają się na rzeczy, a co za tym idzie wiedzą co to znaczy dobra robota. Dlatego, że z jej wykonania słyną. Wykonują ją każdego dnia.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 2

23 152 INF
45 brak zdjęcia
Dobre moskitiery - Radomsko

Pora letnia to jednocześnie okres, w którym w naszych domach pojawiają się owady. Ich skuteczne łapanie jest trudne, dlatego zamiast minimalizować efekty, warto im zapobiegać. Moskitiery (Radomsko) sprawdzają się w tym przypadku idealnie. Ich solidność, a jednocześnie wysokie walory estetyczne uniemożliwiają przedostanie się owadów do wnętrza naszego domu. Delikatne kolory dodatkowo trafnie współgrają z otoczeniem i nie wyróżniają się na tle stolarki okiennej. Co więcej, moskitiery (Radomsko) mogą posiadać różnorodny charakter i parametry tak, by ich montaż stanowił idealne dopasowanie do okien oraz drzwi. Więcej informacji o produkcie przedstawia internetowa marka www.bramyfil.pl.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 2

22 238 INF
46 brak zdjęcia
Firma Walter oferuje płytki granitowe i granit w różnych rozmiarach

Firma Walter od wielu lat zajmuje się importem i sprzedażą płytek granitowych. Posiadamy też granit w różnych rozmiarach. Nasze artykuły są dostępne dla klientów od ręki i posiadają najlepsze ceny na rynku. Od lat staramy się sprowadzać granit z atrakcyjnych źródeł. Naszymi dostawcami są także Chińczycy, ponieważ ich kamień jest materiałem bardzo cenionym na rynku. Granit z Chin znany był już w czasach starożytnych. Był on używany do stawiania monumentalnych budowli i posągów. Dzisiaj płytki granitowe i granit, jako materiał budowlany, znajduje szerokie zastosowanie w wielu inwestycjach. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 2

19 011 INF
47 brak zdjęcia
Profile zamknięte i ichdziałanie w praktyce

Stal zawsze była w życiu człowieka ważnym elementem, który zdobywał należne miejsce w jego otoczeniu. Od dawnych czasów była istotna, od zwykłych mieczy do obecnych samochodów, itp. Jej pozycja zależała od roli jakąspełniała. Powszechne profile zamknięte były poszukiwane i cenione przez licznych nabywców. Jako firma pośrednicząca i jednocześnie mająca ogromne doświadczenie w tej branży DuoTech stanowi łącznik między producentami stali a jej nabywcami czyli hurtownikami oraz nabywcami ostatecznymi. profile zamknięte są doskonałym wytworem ludzkiej inżynierii, która powala na kolana wszystkie inne.

Adres www:

Nasza ocena: 2

19 524 INF
48 brak zdjęcia
Remont w Płocku

Obecnie na terenie naszego kraju mamy bardzo wiele firm, które zajmują się pracami remontowo-budowlanymi. W tej branży działa również należąca do nas firma remontowo budowlana. Płock jest miastem, gdzie mieści się nasza placówka, a więc swoje usługi świadczymy na terenie tego miasta jak i jego okolic. Każdy kto mieszka w tym regionie może skorzystać z pomocy jaką oferuje mu nasza firma remontowo budowlana. Płock wprawdzie ma wiele tego typu instytucji, ale warto postawić na nas. Żadna inna firma nie może poszczycić się tak wielkim doświadczeniem jak my. Nie zwlekaj i wybierz najlepszego wykonawcę.

Adres www:

Nasza ocena: 2

16 638 INF
49 brak zdjęcia
Ocieplanie poddasza z firmą Paskal Izolacje

Ocieplanie poddasza z firmą Paskal Izolacje jest proste i szybkie. Dlaczego? Firma specjalizuje się w dystrybucji natryskiwanych izolacji piankowych o nazwie Foam-Lok, których produkcją trudni się LaPolla Industries. Ocieplanie poddasza z niniejszymi materiałami jest przede wszystkim przyjazne dla środowiska, a do tego skuteczne i trwałe. Klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę i profesjonalne doradztwo techniczne. Firma posiada odpowiednio przeszkoloną ekipę oraz własny sprzęt, którym wykonuje izolacje natryskowe. Warto sprawdzić szczegóły oferty na stronie internetowej znajdującej się pod adresem paskalizolacje.pl.

Adres www:

Nasza ocena: 2

16 673 INF
50 brak zdjęcia
Kominki z kamienia od MULTISTONE System

Kominki (Poznań) to niezbędny element w wielu domach. Zapewnia on odpowiednie ogrzewanie pomieszczeń, ale też nadaje charakteru danemu wnętrzu. Ich adaptację i wykonaniem zajmuje się profesjonalna marka MULTISTONE System. Jej domeną są specjalistyczne wyroby kamieniarskie. W skład oferty wchodzą kominki (Poznań), tarasy, elewacje czy też parapety. Do wykonywania ich wykorzystywany jest najwyższej jakości materiał. Kamień jet coraz bardziej powszechny, ludzie przekonują się do niego dlatego, że pięknie wygląda i jest niesamowicie trwały. MULTISTONE System wykona kominek do Twojego domu.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 2

9 944 INF
51 brak zdjęcia
Wysokojakościowe wykładziny z warszawskiej Rosy

Profesjonalna marka Bogdan Rosa już od wielu lat oferuje swoim klientom wysokiej jakości produkty takie jak najlepsze w Warszawie wykładziny podłogowe, unikatowe na skalę Polski pokrycia dywanowe i PCV. Bogdan Rosa to renomowany sprzedawca oraz dystrybutor takich akcesoriów jak wykładziny. Warszawa to obszar działania tej marki. Dzięki wieloletniej obecności na rynku, firma zdobyła odpowiednie doświadczenie oraz wysoką pozycję. Bogdan Rosa stara się stale podnosić kwalifikacje pracowników, a także rozszerza oferta by odpowiadała ona coraz większej ilości klientów. Czyni to firmę czołową oraz bardzo konkurencyjną na rynku.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 2

6 512 INF
52 brak zdjęcia
Panele Inside pochłaniają dźwięki całkowicie

Od 1994 roku marka INSIDE świadczy swoim klientom zaawansowane usługi. Jej oferta obejmuje głównie takie produkty jak panele akustyczne, panele dźwiękochłonne, sufity czy okładziny ścienne. Firma bazuje na współpracy z najlepszymi producentami europejskimi, co gwarantuje wysoką jakość proponowanych usług. Panele dźwiękochłonne i inne elementy przez nią oferowane cieszą się dużym zainteresowaniem klientów, którzy opierają swoje wybory na wiedzy i doświadczeniu pracowników INSIDE. Klienci mogą tu liczyć na profesjonalne doradztwo techniczne oraz architektoniczne. INSIDE to zaufany partner dla każdej firmy.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 2

7 741 INF
53 brak zdjęcia
Instalacje o działaniu odgromowym

Najlepsze na rynku instalacje odgromowe znajdują się w ofercie firmy Gromnit. Jeżeli zależy Ci więc na bezpieczeństwu swoim i Twoich bliskich, a wciąż nie posiadasz w swoim domu piorunochronu, powinieneś jak najszybciej skontaktować się z tą firmą. Gromnit na Polskim rynku funkcjonuje już od długich lat. Posiada bardzo bogate doświadczenie, które jest cenione wśród klientów, a każdy z nich przez firmę traktowany jest indywidualnie. Firma dopasowuje się do klienta i idzie mu na rękę jak tylko potrafi. Instalacje odgromowe montuje nie tylko w domach jednorodzinnych, ale także blokach mieszkalnych, halach sportowych i wielu innych.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 2

7 545 INF
54 brak zdjęcia
Kilka słów o obiektowych wykładzinach

Obecnie dużą popularnością cieszą się wykładziny obiektowe firmy Step Poznań. Można je zastosować w różnego rodzaju pomieszczeniach, ze względu na dużą ilość dostępnych teraz modeli. Z tego względu bardzo duża ilość osób decyduje się na zastosowanie takich właśnie wykładzin w urządzanych przez siebie wnętrzach. Oczywiście, decydując się na wykładziny obiektowe, dobrze byłoby zapoznać się z całą ofertą powyższej firmy, aby móc wybrać spośród nich takie, jakie najbardziej będą pasowały do konkretnego pomieszczenia. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, dobrze jest poradzić się zaufanej osoby, którą z pewnością znajdziemy po kontakcie z firmą Step.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 2

8 954 INF
55 brak zdjęcia
elektrownie słoneczne

Zmniejsz zużycie energii, zainwestuj w oszczędzanie! Odpowiednio zamontowane elektrownie słoneczne firmy ZNShine Solar pozwolą Ci swobodnie czerpać z naturalnych źródeł. Staniesz się pro-ekologiczny, a Twoja działalność znacznie ekonomiczniejsza! ZNShine Solar to świetnej jakości panele słoneczne, które można montować np. na dachach. Elektrownie słoneczne firmy ZNShine Solar wykorzystują najnowsze rozwiązania, dlatego są jeszcze bardziej wydajne! Odwiedź stronę internetową firmy i zapoznaj się z parametrami oraz opisem produktów. Firma gorąco zaprasza także do kontaktu z konsultantem, który odpowie na wszelkie pytania.

Adres www:

Nasza ocena: 2

7 802 INF
56 brak zdjęcia
układanie kostki brukowej wrocław

Fer-Bud (www.fer-bud.eu) to firma usługowa zajmująca się remontem budynków, wykończeniem pomieszczeń, i remontami mieszkań czy też biur. Dodatkowym atutem firmy, jest układanie kostki brukowej (Wrocław). Fer-Bud, spełnia wszystkie oczekiwania potencjalnego klienta. Oferuje wachlarz usług w przystępnej cenie. Firma, swoje zlecenia realizuje według nowoczesnych technologii. Układanie kostki brukowej (Wrocław) to niewątpliwie specjalność firmy. Usługi brukarskie obejmują budowę dróg i parkingów różnej wielkości. Do budowy, firma, wykorzystuje wszelkiego rodzaju kostki brukowe jak i granitowe. Fer-Bud to niewątpliwie lider usług budowlano-remontowych na Wrocławskim rynku.

Adres www: www.gielda-dla-ciebie.pl

Nasza ocena: 2

9 202 INF